Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Törökországba vagy Tunéziába...

Törökországba vagy Tunéziába menjünk nyaralni? Melyik jobb?

Figyelt kérdés
Júliusban vagy augusztusban mennénk.Hova érdemesebb? Melyik szebb? Melyik olcsobb? Milyen ott az idő? Milyenek a szállodák? Milyen a tenger/tengerpart? Milyenek a kaják?
2009. jún. 11. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én mind2 helyen voltam. Olyan jellegzetes,nagy híresség egyik helyen sincs. Már nem emlékszem,melyik volt olcsóbb,de arra igen,hogy a törökök nagyon jók szervezésben!! tehát pl. míg tunéziában este egy kis csöndes programka volt,kis semmiség,addig törökbe éjszakáknént olyan hatalmas,jó hangulatú bulik voltak,hogy nem lehetett kihagyni. Nappali programok is jobbak törökbe. Én inkább ezt ajánlanám.
2009. jún. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Hát ha az olcsóság a szempont, akkro talán a törökök, de ha egy kicsit tudtok hozzá toldani, én javasolnám, keressetek valami civilzáltabb uticélt magatoknak.
2009. jún. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. válaszoló! szerinted akkor hova? a töröko. és a tunézia mért nem civilizált?!?
2009. jún. 11. 17:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig csak Tunéziában voltam, végül is nem volt rossz...De az arabok miatt nem valami jó! Folyton rád akaszkodnak. Egyébként mi leginkább a szállodában maradtunk, az civilizált volt (persze azért lehetett érezni, hogy Afrikában van az ember, nem pedig Európában). Aztán másnap kimentünk egy közeli városba. Na hát az nem volt semmi. Gusztustalan volt...Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de undorító. Mindenütt beteg állatok, emberek, redva, kosz. De maga a nyaralás nem volt rossz, a tenger jó meleg, tipikus nyaralóhely. Nagyon meleg van egyébként is, de a tengerpart csalódás volt. Ugye vártam a homokos partot, ehelyett full köves, sziklás volt, nem lehetett búvárkodni. A kaja nekem nem jött be, kipróbáltam egy-két helyi ételkülönlegességet, de mit ne mondjak, ment tőle a hasam rendesen. A csapvíz nem iható ott, de gondolom ezt tudod:) Bocsi, ha hosszú voltam.
2009. jún. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
68%

Civilizáltabb?

Mekkora f*sz vagy...

Igenis szép ország Törökország, és kedves emberek vannak ott. Akkor te mnejél inkább vmi neked való prűd országba... hülye...

2009. júl. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Mindkét helyen voltam, és mindkettő nagyon jó. Törökországban jobb a kaja és a hotelek, de Tunéziában barátságosabbak az emberek, gyönyörű tájak vannak, szóval inkább az. :) és ott van Carthago, mint történelmi emlék.
2010. aug. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!