Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi véleményetek az angol...

Mi véleményetek az angol tanulmányi kirándulásról?

Figyelt kérdés
15 éves lány éves vagyok, júniusban megyünk a sulival..tök parázok, mert 1 hétig vendégcsaládnál fogunk lakni egyik oszt. társammal..mikre kell figyelni, mit tanácsoltok, mik a tapasztalataitok?

2012. márc. 15. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Én anno kétszer voltam így Németországban. Németül egyáltalán nem beszéltem, angolul csak hebegtem habogtam, de nagyon jó volt. Szerintem hülyeség kihagyni. Persze fura egy hétre beköltözni egy idegen családba, de pláne ha ketten lesztek, akkor nem lesz semmi gáz. Én mindkétszer egyedül voltam.

A család is azt szeretné normál helyzetben, hogy jól érezzétek magatokat, ti is törekedjetek arra, hogy ne okozzatok nekik bosszúságot. Apró ajándékot illik vinni, egyébként mind tapasztalat, mind nyelvtanulás szempontjából nagyon jó dolog!

2012. márc. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
No para! Inkább használd ki jól a lehetőséget a nyelv gyakorlására. Beszélgess minél többet a családtagokkal. Biztos, hogy vendégszerető emberek, másképpen nem vállalkoznának ilyesmire. Jól fogod érezni magad, ráadásul egy osztálytársad is melletted lesz.
2012. máj. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!