Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Szerintetek elfogadja a...

Szerintetek elfogadja a Ryanair ezt a kézipoggyászt?

Figyelt kérdés
15-én utazom Milánóba a Ryanarral és tisztában vagyok, hogy eléggé szigorúan veszik ezt a csomagosdit. A honlapjukon ezek a paraméterek vannak feltüntetve: 55cm x 40cm x 20cm. Az én csomagom pedig: 34cm x 21cm x 50cm. Egyedül a magasság nagyobb a másik kettő kisebb. Szerintetek felengedik?

2012. márc. 13. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak máshogyan mérted a csomagodat:

[link]


Az 55 centi lehet a magasság, ami neked ugye 50 centi.

2012. márc. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát akárhogy nézzük, a legkisebb mérete (gondolom a vastagsága)1 cm-el nagyobb a megengedettnél, de azért ennyin talán nem fognak szőrözni. Ne tömd nagyon túl a táskát, és akkor talán be tudod tuszkolni abba a mérőkosárba :P
2012. márc. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a Ryanair-es keret 23 cm, tehát van 3 cm plusz a megengedetthez képest.
2012. márc. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bele kell fernie egy fem keretbe, de meg sosem lattam, hogy hasznaltak volna. Nekunk egyszer beszallas elott kellett lemerlegelni a kezipoggyaszunkat, hogy nincs e 10 kg felett. Neha amugy akkora taskakkal szallnak fel, hogy csak nezek. En meg centik miatt aggodok ugyanugy, mint te :)
2012. jún. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!