Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ki járt Stonehenge-nél?

Ki járt Stonehenge-nél?

Figyelt kérdés
Szeretném ha leírnátok milyen tapasztaltaitok voltak,mit éreztetek.
2009. jún. 15. 19:32
 1/6 anonim válasza:
71%
2 éve voltam. Nem akarlak lehangolni, de totál felesleges megnézni. Nem engednek hozzá tul közel, szal sokkal kevesebbet látsz belőle mint egy képeslapon:S, és egyébként se nagy szám...
2009. jún. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi extra... vagy te valami extázis érzésre számítasz? Egy turista látványosság, körbekerítve. A druidák már kihaltak. :D

Amúgy én nem mondanám, hogy nem érdemes elutazni oda, de ha már ott jár az ember, akkor ne ezért menjen konkrétan, hanem a környékért. Északabbra van Cotswalds, meg Bath, ami mindenképp megér 1-2 napot, szerintem.

2009. jún. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Valahogy vonzódom Angliához,Skóciához,Írországhoz...Nem tudom miért.Még soha nem voltam ott,de mindenképp szeretnék elmenni.Igazából arra vagyok kíváncsi h a körön belül milyen,mert azt hallottam hogy fura érzés meg ilyenek,mint amilyenek a gabonakörök belsejében.Hogy valamilyen energia van ott. De úgy hogy csak messziről lehet nézni az nem jó.:S:S Nem csak Stonehenge érdekel hanem más hasonló történetű,spirituális hely a környéken.

Köszi az eddigi válaszokat!:D

2009. jún. 16. 16:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én igenis éreztem a hely szellemét, a fennköltséget. Nem energiákat meg ilyen ezoterikus dolgokat, hanem nagyon boldog voltam, hogy eljuthattam oda. Csak az menjen oda, akinek ez szenvedélye. Azért zárták le illetve kerítették be, mert a turisták belekarcoltak. De azért elég közel lehet menni, néhány méterre. Inkább az a fura, hogy ott van pár száz méterre a 21. század az autóút formájában. Egyébként Angliában, jobban mondva Nagy-Britanniában még számos ilyen rejtelmes hely van. Ha sok pénzed van, a Car Tour utazási irodának van nagyon tartalmas Anglia és Skócia útja.
2009. jún. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

00.59es vagyok.

Anglia és Skócia amúgy gyönyörű, én nagyon szeretem, itt élek. Csak az angoloktól vagyok padlón, de a vidéki Anglia egy mese, a skót felföld pedig... hát nekem azóta van honvágyam, mióta ott jártam! Életemeben nem éreztem még sehol, hogy soha nem akarok onnan többet eljönni (pedig augusztus volt, max 10 fok és esett).


Ha ennyire érdekel ez a sziget, akkor tervezd úgy, hogy egy évre idejösz, dolgozol, pénzt keresel és mellette bejárod. Leginkább így éri meg, mert otthonról piszok drága és egy 2 hetes út kevés ide.

2009. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen úgy terveztem hogy több időre mennék,min. 1 évre.Csak még nem mehetek,előbb érettségi...:D Még két évem van a gimiből.De már évek óta elhatároztam.Nem tudom mikor lesz rá lehetőségem hogy eljussak oda de mindenképp szeretnék. Szerencsés vagy hogy ott élhetsz.:) Köszönöm a válaszokat!:)
2009. jún. 21. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!