Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én kb. két hónapja nem vacsorá...

Én kb. két hónapja nem vacsorázom esetleg egy alma, uborka de semmi más. Reggeli ebéd az bőséges. Így már 3 kg fogytam de csak a mérlegen látszik meg. Hosszú távon gondot okoz-e a szervezetemnek ha nem vacsorázom? Milyen hatással van a szervezetemre?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Éhes leszel, lelassul az anyagcseréd, nem tudsz fogyni. Más bajod nem lesz, feltéve, hogy nap közben normálisan kajálsz és beviszed a szükséges tápanyagokat. Lehet és kell vacsorázni, saláta + hús vagy sajt vagy sonka, lényeg a fehérje.
2010. jún. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem a lényeg a mozgás. Felvett energia/leadott energia. Járj el futni pl. Igen, gondot okozhat a szervezetnek, a betegségekre is hajlamosabb leszel.
2010. jún. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne haragudjatok, de micsoda baromság az, hogy még beteg is leszel ha nem vacsizol! Én pl 6 éve nem vacsizok és nem azért, mert anorex vagyok nem azért, mert fogyózom hanem azért, mert egyszer túl zabáltam magam annyira, h azt hittem ott halok meg oké ez az én hibám volt a lényeg azóta egyáltalán semmit nem eszek vacsira! Reggeli meg ebéd van rendesen meg délután nassiként egy kis magolás és hát nem vagyok beteg és gyengébb se lett a szervezetem és nem is igénylem azt, h egyek este! Hízni nem híztam max annyi nőiesedtem picit hiszen ez az eset 16 évesen történt! Az anyagcserém se lett lassabb lehet kivétel vagyok, de ez van! Itt azért hangsúlyoznám mindenki szervezete más és más!
2010. jún. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!