Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tápláló reggeli/tízórai?...

Tápláló reggeli/tízórai? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Mit vihetnék suliba,ami tápláló és nem éhezek meg hamar tőle?Itthon,reggel eszem 1 szelet píritóst,meg tejeskávét iszom,ez fél 6 körül van.Konkrétan reggel 7-től délután fél 4ig-4ig 2 szendvicset eszem,ami viszont kevés,mert amikor hazaérek,olyan éhes vagyok,hogy a hűtőt fel tudnám falni,és volt már rá példa sajnos.pedig így nem tudok fogyókúrázni,mert inkább szeretnék délelőtt,kora du.többet enni,utána már nem nagyon,csak ilyen lightos dolgokat.

Itthonról sima szendvicset tudok vinni,suliban meg van a büfé,de az sem a legdiétásabb.


2011. szept. 5. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Kis kajahordóba vihetnél zabkását. Finom,laktató,egészséges...
2011. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden iskolában van lehetőség ebédre. Ha ezzel nem tudsz/akarsz élni, marad a hidegélelem 4-ig.
2011. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A sulibüféről annyit hogy én úgy csináltam hogy... árultak gyrostálat,nem kértem hozzá sültkrumplit,csak zöldséget és húst,itthon készítettem magamnak"diétés öntetet" (light majonéz,10%tejföl és natúr joghurt keveréke)Majd ezt a keveréket a büfés srác kezébe nyomtam és ezzel kértem a gyroszomat
2011. szept. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Először is reggelizz normálisan. Minimum két szelet kenyér, legyen hozzá zöldség és hús is, vagy legalább főtt tojás.

Tízóraira vigyél gyümölcsöt, vagy müzliszeletet vagy valami hasonlót.

És vigyél magaddal ebédet egy dobozban, amit ott meg tudsz enni. Vagy járj menzára.

2011. szept. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én 2 tojásos hagymás-sajtos omlettel indítom a napot:) Nem mindig kívánom, de ha előző este sokat mozogtam, akkor reggelre farkaséhes vagyok. Tízóraira valami gyümölcsöt eszem, most épp szőlőt. Ebédre meg A) hideget: két wasa kenyeret megkenek tzatzikivel, bele sajt, paradicsom, paprika, uborka (esetleg tojás). Ebből nem mindig elég az egy, szóval két-három ilyet szoktam berakni, és akkor napközben elcsipegetem. B) Valami rendes kaját, például mustáros pácolt tofut (vega vagyok:) párolt zöldséggel és/ vagy barnarizzsel, rántott gombát salátával, ilyesmit. Otthon még eszek valami lájtosat, vagy iszom egy nagy adag tejeskávét.

Meg én most azon gondolkozom, miben tudnék otthon készített joghurtot vinni magammal. Van még szedrünk, és imádom a Korpovitos-szedres joghurtot, de most azt nem fogom tálban vinni magammal:D Kéne valami fedeles hordozható pohár, ami nem termobögre:D

2011. szept. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én valami gyümölcsöt szoktam, évszakfüggő. általában alma, körte, szőlő, barack vagy télen narancs. de az is előfordult már hogy répát vittem, vagy egy szeletke light sajtot. esetenként korpivit kekszet, vagy natúr joghurtot.
2011. szept. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó előtti, valami kis 150-200 grammos befőttesüveg? :)
2011. szept. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kekszeket hanyagold, semmi hasznos nincs bennük (minden csak reklám).

Tudsz vinni salátát hideg sülttel (sült hús, sült csirke, rántott hús - fel is lehet szeletelni és úgy rakni dobozba, villával megeszed). A majonézt felejtsd el, iszonyú sok olaj és kalória van benne.

De jó a szendvics is, ha normálisan készíted el. Mindig legyen mellette paprika ÉS paradicsom ÉS uborka. Jobb lenne teljes kiörl. vagy magos vagy rozskenyér, laktatóbb és egészségesebb, de ha nem megy, akkor a szendvics tölteléke legyen laktató, hús, vagy rántotta (hidegen is finom), virsli.

2011. szept. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!