Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Görögország, Sarti 10 nap (7...

Görögország, Sarti 10 nap (7 nap ott 3 nap út) busszal, főszezonban igényes apartmanokban a tengerparttól kb 100 méterre 71. 000 forint/fejenként. Megéri?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 9. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:

71 fejenként sztem drága,akkor az 140 +biztositás stb.

nezd meg a grand tours-t mi azzal megyünk.120 kettönknek biztositással,fix buszülőhellyel együtt.

2012. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a grand tours tényleg nagyon jó, mi az utazás kiállításon dumáltunk velük, szimpik voltak.

amit te mondtál az iszonyat drága.


mi anno 50ért mentünk fejenként nei poriba hasonló feltételekkel. nézd a last minute vagy first minute ajánlatokat, sokat tudsz vele spórolni.

2012. ápr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi tavaly 55ezer Ft/fő áron voltunk Horvátországban.Főszezonban,közvetlen tengerparti apartmanban és csak 9 órás utazás volt.Ebben az árban még a Plitvice nemzeti parki belépő is benne van és az összes kiadás(kaja,benzin)
2012. ápr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Busszal, attól függ melyik apartman persze, de nem olyan vészes, mert busszal általában 65e Ft. környékén vannak az árak, vagy valahol láttam 68e Ft.-ért is.


Tudom, mert idén mi kifejezetten Sartit néztünk és szinte mindent megnéztem. (voltunk már itt egyébként)


Le is foglaltunk főszezonban egy két hetest és egy 1 hetes turnust, de pont tegnap derült ki, hogy nem tudunk menni meló miatt. :(((


ha valakit érdekel, eladó, és az ár egy hétre 42e Ft/fő és tengerparttól 10-50 m-re, tengerre néző szobákkal, 2 fősek

2012. ápr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!