Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik ország a legromantikusa...

Melyik ország a legromantikusabb szerintetek? És miért? Indokoljátok meg!

Figyelt kérdés
Normális válaszokat várok.
2012. ápr. 14. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább a látványok miatt vannak romantikus országok. Szerintem Róma meg Párizs az ami romantikusnak mondható. Pontosan a látványok miatt ami elég jó dolog ha egy pár kimegy körülnézni és kicsit romantikáznak a nevezetességek előtt. Bár erre ennél konkrétabb választ sajnos nem tudok adni.
2012. ápr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igazából nem tudom miért, de nekem Szentpétervár. Nem láttam még élőben, de valahogy ott tudom magunkat elképzelni azzal a Valakivel... 18/L
2012. ápr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Olaszország

Spanyolország

Franciaország


Ezek mind mediterrán országok és sok bennük a szép táj , szép látvány és az ott lakó emberek is romantikus típusúak.

2012. ápr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Magyarország rohadt romantikus, pláne annak, aki ide születik és ebből sosem fog kikecmeregni.


De komolyra fordítva szerintem lehet erre több válasz, attól függően, hogy ki milyen beállítottságú.

2012. ápr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jó válaszok érkeztek.Mind tényleg nagyon romantikusak.És tényleg Magyarország is romantikus :)
2012. ápr. 16. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!