Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mondanátok nekem valami...

Mondanátok nekem valami információt a Harrods-ról? :D Régi vágyam, hogy eljussak oda :D Ha valaki volt már ott, akkor milyen élmény volt? Milyenek voltak az árak? (Csak értelmes hozzászólásokat kérek).

Figyelt kérdés

2012. ápr. 20. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagy épület.Gyönyörű díszitéssel.Olyan mintha egy kicsit Egyiptomban lenne az ember.HA jól emlékszem 4 emeletes,és a másodikon van Diana hercegnő és Dodi Al Fayed eljegyzési gyűrűje egy oltár előtt-(tele virággal)

Drága üzlet,de olyan jó sétálni az emeletek között..

Már késő van,de ha akarod küldök majd pár képet amit ott csináltunk.

2012. ápr. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Régen nagy élmény volt, sosem felejtem el, amikor betértünk egy ismerősömmel és végig követett minket egy biztonsági őr, annyira kilógtunk az elitből. Ma már azt vettem észre, hogy a hátizsákos turisták szinte többen vannak, mint a gazdag arabok. Az árak horribilisek, talán az élelmiszeres részben lehet kapni emberi áron dolgokat, de ott is többszöröse mondjuk egy Tescós árnak. Azért érdemes benézni, és egy apróságot venni, csak, hogy legyen Harrods-os zacskód, amivel villoghatsz.
2012. ápr. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
2012. ápr. 21. 10:43
 4/4 anonim válasza:

amúgy hét emeletes.

Nem engednek be akárkit,szóval strand papucsban és falatnyi nadrágokban/szoknyákban nem érdemes oda menni.

2013. jún. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!