Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyi esélye van egy átlagos...

Mennyi esélye van egy átlagos embernek kijutni luxushajóra vagy folyami hajóra dolgozni és hol keressem?

Figyelt kérdés

ebben az évben leszeretném tenni az alap és haladó mixer tanfolyamot, Flair tanfolyamot és a bártender angol szaknyelvi képzést hogy utána diplomát kapjak onnan és kiszeretnék menni luxushajóra dolgozni.


Gyakorlatom mixerkedésből van és ajánló levelet is tudok szerezni ( mert tudom hogy több éves tapasztalattal rendelkező mixereket részesitik előnyben ott)csak papi'rral nem rendelkezem, viszont tudom hogy anélkül komolyabb külföldi helyre nem juthatnék ki ezért leteszek mindent.



Ha megvan a diploma azután mi a teendő?



2012. ápr. 27. 15:12
 1/3 A kérdező kommentje:

össze szeretném kapni magam anyagilag és egy jólfizető biztos anyagi hátterü" munkahelyet szeretnék és ezért gondoltam hajóra, viszont nem tudom hogy amerikába lehet esélye egy magyar mixernek, bártendernek?


23/f

2012. ápr. 27. 15:14
 2/3 kiflitolvaj ***** válasza:
Van több nagy társaság, ahova folyamatosan tudsz jelentkezni. Pl. Carnival Cruises, vagy Holland America. Az oldalaikon meg tudod nézni a desztinációkat, én a helyedben mindenképpen tengerjáróra mennék, vannak világ körüli utak és 2-3 naposak is. A Holland America legtöbb hajója az USA-ból indul, ezért szükséged lesz C1/D vízumra, de ha van szerződésed, akkor nem gond. Feltéve, hogy nem voltál büntetve. Ha mégsem szeretnél messzire menni, akkor nagyon sok európai lehetőség is van, ezeknél viszont jó, ha tudsz németül, vagy spanyolul az angol mellett. [link] Itt nézelődj.
2012. ápr. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hol keresed ? szerintem vízen... a hajók általában ott vannak
2016. febr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!