Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hány éves kortól repülhetek...

Hány éves kortól repülhetek egyedül?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem hogy most vagyok 17 éves és akkor kell mellém egy felnőtt, hogy fel ülhessek a repülőre?

2012. ápr. 14. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
14
2012. ápr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
nyáron 17 évesen utaztam egyedül Toronto-ba és csak annyi kell hogy íratnod kell egy meghatalmazást a szüleiddel hogy beleegyeznek az utazásodba. és ezt a meghatalmazást közjegyző által hitelesíteni kell ami olyan 2-3 ezer szokott lenni. mondjuk voltam New york-ba is de oda már autóval mentem.
2012. ápr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Repülővel nem tudom, mariskával meg nem ajánlott, Mariskával amikor érettnek érzed magad.
2012. ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Az utazás napján 2. életévüket betöltött gyermekek részére külön üléshelyet kell foglalni, és teljes (felnőtt) viteldíjat kell fizetni.

14 évnél fiatalabb gyermekek csak 16 éves vagy annál idősebb felnőtt kíséretében utazhatnak, aki teljes felelősséget vállal a gyermekért.

A 14 évesnél idősebb, de 16 évesnél fiatalabb gyermekek kísérő nélkül utazhatnak, de nem lehetnek felelősek a 14 év alatti gyermekért.

A kísérő felnőttnek a gyermekkel egy foglalásban kell szerepelnie. Amennyiben a gyermek foglalása a kísérőétől külön készül, úgy a két foglalásban meg kell egyezzen a vevő neve és címe.

14 évesnél idősebb gyermekek a Wizz Air járatain egyedül is utazhatnak. "

wizzair honlapról smittelve

2012. ápr. 29. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kinga Perjés válasza:
15 szerintem de nem biztos
2012. máj. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

kedves 4. kommentelő!

én már 13 évesen is egyedül utaztam. ez hogy lehetséges?

bár akkor tesómmal egy gépre szálltunk, és neki volt kísérője...lehet ezért, nem szóltam.

szóval, 17 éves kérdező, nyugodtan. még egy fiatalabb valakit is nyugodtan vihetsz magaddal;)

14/L

2012. jún. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
nincs korhoz kötve. kell közjegyzőnél csináltatni egy papirt amin rajta van persze angolul hogy te egyedül utazol és a szüleid bele egyeznek. adataid . a fogadó család adatai. szüleidé. unokatesómék tavaly egyedül jöttek. ez volt nekik a sokadik alkalom. most 8 éves a kisebbik a nagyobbik meg 11 . és mindegyik lány. én meg 2 hét mulva megyek szintén egyedül és 14 et még nem töltöttem.
2012. jún. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!