Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazott már valaki vonaton 6...

Utazott már valaki vonaton 6 alvós kocsiban? Budapestről Zürichbe? Milyen az ilyen kocsi?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Érdemben nem tudok sajnos hozzászólni, de engem is érdekelne, mert augusztusban én is így utazom.
2012. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Itt vannak képek róla. Bár nem tudom mire gondolsz, írhatnál hogy mire vagy kíváncsi pontosan.

2012. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én voltam, csak Velencébe. nagyon jó volt... szeptemberbe mentünk, és annyi volt a baj hogy itthon esős időnek öltöztünk meg szeptemberi időhöz és nem lehetett fürdeni... csak volt egy kis wc-s rész meg külön kis kagyló és ott sikerült megmosdani úgy ahogy. a tájat remekül lehet látni... odafele egy lánnyal utaztunk ő egyedül csatlakozott hozzánk, hazafele meg 3amerikaival voltunk, velük beszélgettünk is egy kicsit. annyi gond volt hogy az egyik közölük horkolt de ki lehetett bírni. ha van még kérdés válaszolok szívesen.
2012. máj. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A második kép a linkben, a Bc 59-80-as típus.


[link]

2012. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ilyennel fogok utazni Szeptemberben és csak attól tartok hogy 6os a kocsi és idegenekkel nem szívesen alszom együtt.

Szóval az nem gond hogy ilyen?


Amúgy kényelmes? Nem lett valaki rosszul rajta?

2012. máj. 7. 20:11
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem gond. annyi volt nekünk hogy egy helyen átcsatoltak minket valahova hajnali 2fele és kapaszkodni kellett mert gurultam az ágyon. de amúgy "felszínesen" aludtam szal kb minden megállónál fent voltam, hallottam a járkálásokat... stb
2012. máj. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nemrég voltunk a párommal, nem panaszkodhatunk. Ha magyar vonattal mész, lehet egyezkedni a kalauzzal, pár euróért kinyitott nekik egy teljesen üres fülkét. Nem túl tágas, nem túl kényelmes, de ez talán a legolcsóbb utazási lehetőség.
2012. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Teljesen oké, van annyi privát tered, hogy ne zavarjátok egymást a többi alvóval, kivéve persze, ha horkol valaki, vagy kimegy vécére óránként.


Én mondjuk kifogtam egy ilyen társaságot, egy kölni kocsma egyik asztaltársasága tett egy pár napos kirándulást Budapestre és egy fülkébe kerültem velük. Legalább meghívtak vagy 3 sörre, cserébe hallgathattam, ahogyan énekeltek Bécsig, a kocsi többi utasának legnagyobb örömére. :)

2012. máj. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!