Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol találok utazótársat...

Hol találok utazótársat külföldre?

Figyelt kérdés
Ismerősi kör szűk és elfoglalt, meg szeretnék új emberekkel megismerkedni. Csoportos lehetőségek is érdekelnek. Európia illetve Ázsia jöhet számításba.

2012. máj. 16. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
A neten vannak kifejezetten útitárs kereső oldalak. Pl a nagyutazas.hu, nyaraljunkegyutt.hu.
2012. máj. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ha van egy konkrét célod, ne félj akár egyedül is neki indulni, ha meg van a keret.


Mi maldív szigeteken voltunk az összel és meglepett mennyi egyedüli utazó volt a szállodában. ezt az étterembe láttuk. DE mindenki mindenkivel beszélgetett, barátkozott, így ha valaki nem túl vissza húzódó simán talál magának partnert barátkozni.


Mi kisgyerekkel voltunk, és a szomszéd bungiban pl egy délafrikai srác volt tök egyedül. Mivel a parton a napozó ágya is mellettünk volt, simán beszédbe elegyedtünk vele. Innentöl minden vacsorát velünk töltött, és szinte állandóan együtt mentünk snorchelezni is, vagy én vagy a férjem.

Ö a vacsi után beült a bárba (mi elötte a gyerek miatt), és tudom, hogy sokmindenkivel beszélgetett és ismerkedett ott meg.

Ö pl pont a te okod miatt ment egyedül, magas keresete volt a cégénél de 2 éve nem volt párkapcsolata (mondtam neki ha egy 10.000km-re errébb lakna már befüztem volna pár barátnömnek), család barátok nem álltak úgy anyagilag, neki meg nagy álma volt. ennyi, eljött egyedül.

2012. máj. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!