Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki tudna tanácsot adni abban,...

Ki tudna tanácsot adni abban, hogy hosszú autóbusz úton, hosszú lábakkal hol érdemes a buszban ülni? A hátsó űlés közepe tűnik (folyosóval szemben) a legvonzóbbnak, de nem kell-e túl sok rázkodással, hányingerrel fizetni érte?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudod, a buszokon 2 ajtó van, az egyik az elején, a másik pedig a közepén. [bocsi, hogy úgy tűnik, mintha hülyének magyaráznék, de érthetőbben nem tudom kifejezni magam]

Na, és a középső ajtónál ami van ülés, az a legkényelmesebb, mert ott ugye csak a lépcsők vannak előtted, vagyis az előtted lévő ülés jóval előrébb van, így az sem zavar senkit, ha felteszed a lábad, meg persze nem lesz egy olyan szerencsétlen, akik totál hátra akarja hajtani az ülést.

Remélem, érted, amit most el próbáltam magyarázni. xD

Én mindig próbálom ezt a helyet elfoglalni.

2011. jún. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hol lenne a legjobb, de hátul középen nem látsz ki jól, és emiatt a hányinger is könnyebben jön, ha nem bírod a buszt. Esetleg valamelyik legelső ülés.
2011. jún. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
menj repülővel! kényelmesebb, jóval gyorsabb.
2011. jún. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A lépcső mellett gyakran van WC is, amit mondjuk csak végszükségben használnak, de ha egy kicsike gond is van vele, akkor a környékén nem jó utazni.


A hátsó-középső ülést sokszor ki sem adják.


A busz hátulja tényleg ráz, nem kellemes annak, aki erre érzékeny.


A jobb oldali legelső sor jöhet még be, ott sem hajtják rád az ülést, meg ki is látsz. Esetleg bal oldalon a sofőrülés mögött? Az mondjuk kilátás szempontjából nem győztes, bár ha kihajolsz a folyosóra, akkor egész jó lehet.


A sofőr közeli helynek az előnye, hogy ott a sofőr beállítja magának, hogy mi a kellemes hideg/meleg, friss levegő, stb, ezért ott általában jobb a klíma, mint hátul.

2011. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Pl múltkor Pécsről mentem Pestre és a sofőr megmondta, hogy ki hova üljön. Mikor Görögországba mentünk busszal akkor is megmondták, hogy hova kell ülni.
2011. jún. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!