Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ki milyen gyalogos vagy...

Ki milyen gyalogos vagy kerékpártúrára készül a nyáron?

Figyelt kérdés

Egyre több ezzel kapcsolatos kérdést olvasok itt, látom sokan innen gyűjtik az infókat hogy mire kell figyelni mit vigyen magával stb..


És kíváncsi lettem ki mit tervez, hova megy kivel mivel hány napra, ilyenekre.



2012. máj. 30. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi 4 vagy 5 napra megyünk Erdélybe biciklivel.
2012. máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én egy egyesülettel bringázok bő tíz éve. Sajnos most anyagi katasztrófa közepén állok, így idén nem tudok menni sehova.

Jártam már velük Prága-Passau túrán, Ausztriában nagyon sok helyen. Pl. Passau-Krems Duna-túrán, a Fertő tó körül, a Wachauban, Bécs környékén és Bécsben.

Most az olimpiára készülnek. Párizs és London között fognak bringázni.

Most jöttem haza az Alpok-alja–Őrség túráról (ez barter volt, nem kellett fizetnem, mert én vagyok a webmesterük.)

Ez a kedvenc túrám, már tízszer részt vettem rajta.

Másik társasággal jártam A Duna mentén a forrástól Regensburgig. Nagyon szép az a vidék is.

Magyarországon a Balaton kerültem több alkalommal.

Nagyon tudom ajánlani Zalát és Baranyát, Somogyot. Zselic nagyon klassz.

De a Bakony is jó hely. Gyalogtúrázóként a Balaton-felvidék a legkedvesebb túrázóhelyem.

2012. máj. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
magyar zarándok útvonal,az El Camino mintájára csinálták : jövő hónapban indulunk szerintem,kb.20nap
2012. máj. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
holnap indulunk Siófokra a Tour de Pelso-ra :)
2012. máj. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
7 nap, Székelyföld - Brassó és Marosvásárhely közt, 600km a terv. Közbe sok látnivaló lesz: Brassó belvárosa, Csíksomlyó, Szent Anna tó, Gyilkos tó, Békás szoros, Békás víztározó, Borszék. Hirtelen ennyi turisztikai látványosság jutott eszembe.
2012. aug. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!