Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hotelbe megszállni és oda...

Hotelbe megszállni és oda rezsót vinni, babának főzni, nagyon illetlenség?

Figyelt kérdés
1 hetes félpanziós hotelbe (ahol csak szoba van, mert nem apartman) vinni egy kisebb rezsót és ott főzni apróságot kisgyermeknek? ÉN még nem próbáltam, sogórnőm fogja ezt tenni. Véleményetek?
2012. máj. 31. 11:31
1 2
 1/19 anonim válasza:
65%
Ha van a szobában hűtő, akkor én inkább itthon megcsinálnám és fagyasztva elvinném.
2012. máj. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
82%

Hát nálunk tavaly sógornő játszotta ezt el. Együtt nyaraltunk a nyaralás kb abból állt, hogy egész délelőtt a gyereknek főzőcskézett, sehova nem tudtunk miatta menni. Hozzáteszem mi is babával voltunk, akkor volt a fiam 7 hónapos, én vettem babakaját, és azt ette.

Illetlenségnek nem illetlenség, de gázrezsót biztos nem vinnék, lehet furcsán is néznének rájuk, ha beállítanak egy gázrezsóval, inkább egy Hot Plate edényt, nem foglal nagy helyet és könnyű kezelni is.

Én semmit nem vinnék, ott helyben vennék babakaját, annyit amennyi a nyaralás alatt elfogy.

2012. máj. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

na várjatok, azt mondta nekem tegnap, hogy olyanra gondolt, hogy tésztát főz ki, mellé bolognai mártást amit visz. Meg konzervet venne (paradicsomos húsgombocot). meg krumplipüre, meg sült krumpli

mire én hozzátettem, hogy ezt szabad? Megengedi a hotel?


tény, hogy gyermeke válogatós, kevés kaját eszik meg, ezt hallom mindig ám.


16 hónapos a gyerek. Milyen bébikaját lehetne neki vinni? Mert akkor ajánlom.

2012. máj. 31. 11:44
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdeklődtek a hotelban, hogy van-e lehetőség mikrót, ilyeneket bérelni? Ahová mi megyünk, ott jelezni kellett, hogy kérünk babaágyat, mikrót a szobába (ha kell tudnak kiskádat, wc szűkítőt is biztosítani).

16 hónaposnak is vannak már babakaják, nem olcsó, de azt az egy hetet ki lehet bírni, ezért biztos nem kockáztatnék rezsóval. Visz serpenyőd, edényeket is?

Szerintem egyébként nem örülnének neki, tűzbiztonsági okokból sem. Bebüdösítené a szobát az olajszaggal?

2012. máj. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

hát ez az, hogy bebüdősítené....

egy lábast mutatott tegnap

és egy rezsót

ennyi

nem tudom, azért a babakaják 12 hónapig vannak, nem? és az nagyon drága. Horvátországba mennek

2012. máj. 31. 11:57
 6/19 anonim válasza:
100%
Az én kislányom 15 hónapig szopizott és akkor voltunk nyaralni. Eszembe nem jutott hogy ott főzzek valamit. Meg gondolom ti felnőttek is fogtok valahol valamit enni, na lehet például féladag menüt kérni, vagy ha tésztás, akkor féladag bármilyen tésztát rendelni egy étteremben, gyorsétkezdében... Mi azt csináltuk, hogy én kértem egy nagy adag kaját, és kértem egy plusz tálkát a gyereknek. Mivel még nem evett akkora adagot, bőven jóllaktunk ketten. vagy válasszatok a desszertek közül : palacsinta, fánk, túrógombóc...
2012. máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
16 hónaposan már elég sok mindent ehet. Kérjenek olyan kaját, amit már megehet, vagy lehet venni bébiételt van 1-3 éves korúaknak is. Szerintem ezt nem engedik meg a hotelben (már ha megtudják) mert veszélyes, akkor kérjenek olyan szobát, amihez van konyhafülke.
2012. máj. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
87%

Ha valakinek van pénze arra, hogy Horvátországba menjen nyaralni, akkor nehogy már a gyerekén akarjon spórolni...

Az ilyenek a mintaszülők vazze...

Ott meg majd azt mondja, hogy nem ehet a gyerek fagyit, mert túl drága... Az ilyen maradjon otthon.

Vagy ha nincs elég pénze, ne villogjon külföldi nyaralással

2012. máj. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Meg egy hotelszobában sültkrumplit???
2012. máj. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
El sem tudom képzelni, hogy akar ott főzni, az még ok hogy visz rezsót meg edényt, fakanalat, de olajat, tejet, hálóban a krumplit, tésztát, paradicsomszószt stb stb??
2012. máj. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!