Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Wizzair: lefoglaltam a jegyet...

Wizzair: lefoglaltam a jegyet de még mindig csak "fizetendő", miért?

Figyelt kérdés
Nem emelték le a pénzt a bankkártyás számlámról, nem küldtek visszaigazolást, de a foglalásaim között megvan, mint fizetendő. Mi lehet a gond? Járt már valaki így? Írtam a panaszládájukba de az lesz egy hét mire válaszolnak, a telefonjuk meg emelt díjas.

2012. máj. 31. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerencsére még sosem jártam így, pedig már egy párszor foglaltam a WizzAir-nél jegyet. Az már azért fél siker, hogy legalább a foglalásaid között szerepel.

Sokan nem szeretik az emelt díjas számokat, de szerintem vannak olyan esetek, amikor érdemes ezen túllépni. Én javasolnám, hogy kérdezz rá. Más okból már hívtam őket telefonon, mindig nagyon segítőkészek és gyorsak voltak.

2012. máj. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam, eddig foglalt. Remélem erre nem számítanak plusz díjat :D Amúgy a bankomnál azt mondták már meg kellett volna érkeznie a dolgoknak, és eddig semmi...
2012. máj. 31. 13:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy azért számítanának fel pénzt, mert foglaltat jelez a telefon. Remélem hamar rendeződnek a dolgok. Majd írj, ha sikerült megoldani a dolgot.
2012. máj. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A nem emelt díjas számukon végül elértem őket. Állítólag valami elakadt foglalás közben, újra kellet fizetni vagyis a "fizetés bővítése" részben megadni újra az adatokat. Egyből sikerült és visszaigazolódott!
2012. jún. 1. 17:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Örülök neki, hogy rendeződött. Jó utat kívánok!
2012. jún. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. jún. 1. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!