Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Stoppal bejárni a világot...

SzittyaG kérdése:

Stoppal bejárni a világot (vagy addig eljutni ameddig lehet)? Jön valaki? Kell egy utitárs!

Figyelt kérdés
Részletekért inkább üzenetben írjatok! Röviden a lényeg: ez szimplán egy próba, kevés pénzzel az emberek segítségében bízva megpróbálni világot látni ily módon élni egy ideig és ha természetesen nem működik hazamenni vagy ha működik öröm és boldogság :D Élet sátorban, pénzkeresés zenéléssel stb.

2012. máj. 31. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én mennék valahova, nem szeretném az egész nyarat a 4 fal közt tölteni csak nincs pénzem pedig szívesen elindulnék stoppal vagy biciklivel valamerre Európában
2012. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Nekem is van ilyen tervem :)

Ha nyáron menetek én is megyek :)

2012. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer megcsináltam. Elindultam Szombathelyről,stoppal,egy ember Grazig vitt,onnan egy másik Klagenfurtig, egy harmadik Villachig. Aztán egy olasz levitt Rómába,Rómából egy másik Nápolyba, majd onnan Palermóba.

Két hónapig voltam ott,az út maga összeadogatva egy hétig tartott.


Ha érdekelnek tippek, írj...ha úgy van,akár még csatlakoznék is.Ja, összesen 50 eurómba került akkor a projekt, mert kaját alapvetően zárdákban meg ilyen humanitárius helyeken ettem,és egy héten egyszer vettem pizzát,vagy éppen egy tál spagettit.Mindenhol előadtam,hogy mélyen hiszek Istenben,megtanultam vagy 10 imát olaszul.Azt ilyen helyeken előadtam,hogy lássák hívő vagyok, jó ember, olyan,akibe az egyház nem rúg bele.


Én zenélni nem tudok, viszont olaszul felsőfokon beszélek, ja és angolul szintén felsőfokon "nyomom"

2012. máj. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Vree ***** válasza:
79%

Olvastad a Belényi Dániel könyvét? [link] Vannak benne hasznos tippek.


Sajnos én nem hagyhatom itt egyelőre a munkámat :D

2012. máj. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

tök jó lenne 3-an neki vágni csak ennyi stoppost nem sokan vennének fel:D


2.es te hova mennél mit tervezel?

2012. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bizony, én 2 emberrel képzeltem el, annyit még biztos felvennek
2012. máj. 31. 21:23
 7/9 A kérdező kommentje:
*felvesznek
2012. máj. 31. 21:24
 8/9 anonim válasza:
én benne vagyok. tavaly én is kerestem ilyenféle útitársakat, de egyet sem találtam. egy 19 éves lánynak meg egyedül kicsit meredek lenne. szóval ha áll még a dolog szólj :)
2012. júl. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én is keresek egy útitársat, akivel együtt stoppolva elmehetnénk valamerre Európában. 24 éves srác vagyok, elsősorban lányt keresek. Ha valakit érdekelne, írjon privátban, indulásra készen állok.
2012. júl. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!