Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Érdemes most kiutazni Londonba...

Érdemes most kiutazni Londonba egy hónapon belül júliusban? Van munka szerintetek? Angol nyelv az kiváló,5évet dolgoztam már írben!

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 20:32
 1/6 anonim válasza:
Én most megyek július elején. Remélem, hogy érdemes.
2012. jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olimpia alatt lesz munka, de eszek ideiglenes munkák, tehát ha vége az Olimpiának, azonnal el fognak küldeni. Az egyik magyar srác, akivel régebben együtt laktam, egy étteremben dolgozik, az Olimpia idejére bővítik a helyet, ahol dolgozik, kell 6 új ember, de ezeket eleve 1 hónapra veszik csak fel, utána visszaáll a rend. Ha hosszabb távon akarsz egy helyen megmaradni, akkor ne az Olimpia alatt gyere ki. Persze ha van egy jó végzettséged(IT, mérnöki, orvos, ápoló), akkor gyakorlatilag mindegy hogy mikor jössz.
2012. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mc'domaldsban dolgoztam, crew treaner-ként! Talán mecibe felvennének hosszú távra, nem tudom, most azt nem tudom, hogy várjak-e augusztus közepéig végéig vagy sem!?? Már nagyon mennék Londonba...
2012. jún. 14. 22:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Első! Mikor mész pontosan? Írsz majd ide, ha kiértél és kialakult némi kép? Melyik városba mész?
2012. jún. 14. 22:06
 5/6 A kérdező kommentje:
Gondolom Londonba mész! :))
2012. jún. 14. 22:06
 6/6 anonim válasza:
Londonba igen. Sokat agyaltam én is az időpontok miatt, olimpia, meg családi dogok meg egyéb. Aztán arra jutottam, hogy életem végéig fogok most latolgatni vagy megindulok végre. Az utóbbi mellett döntöttem. Lehet, hogy most sok ideiglenes munka lesz, de attól még meglesznek azok a lehetőségek is, amik olimpiától függetlenek.
2012. jún. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!