Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Francia vagy Spanyol? Melyiket...

Francia vagy Spanyol? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Eddig angolt tanultam, de ugye kettőt kell szóval melyiket válasszam? Nem érdekel mennyire nehéz, én csak a külföldre utazás, és a munkaszerzés szempontjából kérdezem. Szerintetek melyiket válasszam? Melyiket érné meg?

2012. máj. 29. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Talán a francia népszerűbb, és ezzel mennél többre, de én szimpátia alapjából inkább a spanyolt választanám:)
2012. máj. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát az én családom fele Amerikában, a másik Franciaországban, így sokkal könnyebb lenne, csak meg akarom tudni hogy ezzel nem fogok e mellé... Biztos ami biztos :D
2012. máj. 29. 14:26
 3/6 ArankaAry válasza:
66%
a franciat tudom ajanlani! en kb. 1 eve tanulom es imadom! Nem mellesleg jobban jarnal vele munkaszerzes szempontjabol is! FRANCIA! :)
2012. máj. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Persze azt is számításba kell venni, hogy melyikkel lehet többre menni, de hidd el ha nem szívesen foglalkozol vele, akkor hiába az az idegennyelv number 1.. Először azt döntsd el, hogy melyikkel foglalkoznál szívesebben, azzal úgyis sokra mész :) És igen, nem egyszerű a francia.
2012. máj. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

A spanyol a 2. nyelv az angol után, a jövő abban van. A franciát akkor ajánlanám, ha az EU csúcsországaiban akarsz majd továbbtanulni/dolgozni.

Valamint spanyol után nagyon egyszerű az olasz,portugál,katalán nyelv is.

2012. jún. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Európában minden bizonnyal jobban jársz a franciával.Igaz a spanyolt többen beszélik a világon, de mind hiába, ha fejletlen országok képviselői(munkaszerzés szempontjából).

Én spanyolt tanultam harmadiknak, de franciát kellett volna.

2012. jún. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!