Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha külföldre mennétek dolgozni...

Ha külföldre mennétek dolgozni, melyik országot választanátok ha a nyelv nem számítana? Anglia, Németország, Ausztria, vagy esetleg más?

Figyelt kérdés

Esetleg meg is indokolnátok miért? Én Angliába mennék,de sajna nem könnyű...

Köszönöm a válaszokat!



2012. máj. 28. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Oda mentem, ahol reális esélyét láttam arra, hogy a szakmámban tudjak dolgozni. Ugyanis az a véleményem, hogy csak akkor éri meg bárhova menni, ha értesz valamihez. A nyelvtudás pedig nagyon fontos, mindenképp olyan országba kell menni, amelyiknek a nyelvét megfelelő szinten beszéled.
2012. máj. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ausztria, mivel nekem Bécs 40-50 perc otthonról, ha közelebb dolgoznék akkor meg még kevesebb.
2012. máj. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A közelség miatt: Ausztria.
2012. máj. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De mindegy melyiket választja az ember,mindenhol jobb az élet mint itthon nem?
2012. máj. 28. 17:21
 5/8 anonim ***** válasza:

"De mindegy melyiket választja az ember,mindenhol jobb az élet mint itthon nem?"


Ha szakmával és valós szaktudással mész, amivel el is tudsz helyezkedni, akkor igen, jobban élhetsz. Ha csak mosogatni, takarítani mész, akkor többet keresel ugyan, de magasabb életszínvonalad nem lesz, mert a magasabbak árak elviszik a több pénzt.

2012. máj. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen! Kedves előttem lévő válaszoló,valóban igazad van...De nekem már az is jó lenne ha munkám lenne.Én Kaposváron élek,de majdnem kiröhögnek ha munkára jelentkezem...Igen,ott valószínűleg nem tudnék elhelyezkedni az építész végzettségemmel,de legalább van kitörési lehetőség a nyomorból.És ha kell végigmászom a létrát! (Jelképesen) :D
2012. máj. 28. 18:16
 7/8 anonim válasza:

Én jelenleg Belgium északi részén élek 4 hónapja (itt hollandul beszélnek meg persze angolul) de míg az ember nem beszéli a hollandot nem állnak vele szóba.

Én dolgoztam Ausztriában és hazajártam mert 40km-re laktam.

Javaslom a neten való böngészést, most szezonmunka a földeken.Nehéz de mégis dolgozol.Sok szerencsét

2012. máj. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gibraltárra, vagy más offshore paradicsomba mennék kaszinóba krupiénak!


Hülyére keresném magam!

2012. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!