Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A repülőn milyen idő van? És...

Honestly kérdése:

A repülőn milyen idő van? És mit csomagoljak a kézipoggyászomba?

Figyelt kérdés
Holnap indul a gépünk és nem tudom mit vegyek fel, mármint hosszúgatyát, hosszúujjut... Ti mibe szoktatok menni?? Milyen holmikat vigyek a kézipoggyászba?:)

2012. jún. 29. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én általában pólóban és farmernadrágban vagyok, bár általában tavasszal ill. ősszel röpködök, amikor kinnt is hosszúnadrágos idő van. A gépen 20-22 fok körül van a hőmérséklet, szóval fázni nem fogsz.
2012. jún. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ:) Valaki tudna segíteni még a kézipoggyászt illetően?:)
2012. jún. 29. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:
A kézipoggyászos kérdést én nem értem. Mi az, hogy mit vigyél? Azt, amire szükséged, belefér a súlykorlátba és nem tiltott.
2012. jún. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is a hosszút ajánlom, mert néha azért hűtenek, és ugye egy helyben ülsz... Én a derekamra kötnék még egy pulóvert talán, persze ez attól is függ, hogy hova mész, mennyit repülsz. Nyilván, hogy itt is és ott is épp 40°C van, és összesen mondjuk másfél órát repülsz, akkor a pulcsi hanyagolható, de ha repülsz 16 órát, éjszaka is, meg minden, akkor mindenképp kell!


Kézipoggyászba:

- irataid

- pénzed

- szoba-és egyéb foglalásaid papírjai

- biztosításod papírjai (ezeket ki ne add a kezedből, mert a nagy bőröndöd, ne adj' Isten, elkeveredik, ezeknek nálad KELL lennie!)

- innivaló és kis keksz esetleg (csak azt viheted be, amit becsekkolás után veszel!!)

- ide tehetsz egy pulóvert akár

- zsebkendő

- telefon (kikapcsolva vagy "repülés" üzemmódban)

- könyv (különösen, ha hosszabb útra mész)

- zenelejátszásra alkalmas eszköz (akár ez is lehet a telefonod)

- repülőjegyed :D



Ami NE legyen benne semmiképp:

- éles, szúró-, vágóeszköz (még körömvágó olló sem, mert kidobatják!)

- folyékony dolog (kézfertőtlenítő, különféle krémek szintén ebbe a kategóriába tartoznak)

2012. jún. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszodat!:) sajnálom ha nem voltam elég egyértelmű erre gondoltam, hogy miaz amit abba és mi az amit a feladott poggyászba csomagoljak:)
2012. jún. 29. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!