Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi az, ami semmiféleképpen...

Mi az, ami semmiféleképpen sem maradhat otthon nyaralásnál?

Figyelt kérdés
Holnap utazom a nagyimhoz, és nincs itthon senki aki tudna segíteni pakolni. Általában mindig otthon hagyok valamit, vagy sokkal több mindent pakolok mint amennyire szükségem van. Tudom, hogy 14 évesen már be kéne tudnom egyedül is pakolni, de nem tudom mivel kezdjem. Anyukám nem velem lakik, ezért ő nem tud segíteni, apukám pedig nagyon későn ér haza. Segítetek?
2012. júl. 4. 12:23
 1/4 anonim válasza:
59%
Telefonod a fülhallgatója mindenképp;) kulcsod, a mamád lehet hogy majd ad pénzt de ne töle csorj mindig vigyel egy keveset:) Fürdöruci ha van 2 akkor mindaketöt:) nemtudom szereted e a szoknyákat akkor azt ha nem rövidgatya vigyél hosszut is hátha hideg lesz:)pulcsit egy dzsekit sztem válasszál nemn felt.kell mind a 2 de azér jo havan;) röviduju top...:):):) ugye hát a fehérnemük:):) naptej,napszemüveg spray/dezodor , borotva:) fésü biztos van a mamádnál de szerintem egyet berakhatsz zsepi is lesz de az utra:) nem tudom van e naplod,naptárad havan vidd:) ha sminkeled magadsmink ha körmötszeretnél festenkörömlakk,lemosó, hajvasaló göndörito hakell:) egyéb dolgok a hajadba(csat,hajgzmihajpántstb.) strandpapucs, egy zárt cipö és még amient akarsz:) ékszerek választásod szerint:) ha szeded a szemöldödet vigyél ami kell;) estlek körömvágóreszelő ha nem akarod mamádét használni:) Strandhoz ha van matracot, törölközöt de ez is lehet mamádnál:)ha van laptopod és ugy gondolod fogsz gépezni vigyed el a töltöjével együtt:) ha szerecc olvasni könyv/magazinok:) kis nasi az utra,ital:)szerintem ennyi az alapdolog:) ha van még ami személyes tárgy vagy amit akarsz akkor viidd és mehetszis:)
2012. júl. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, sokat segítettél, nekem kb a fele nem is jutott volna eszembe:)
2012. júl. 4. 13:50
 3/4 anonim válasza:
nm:))
2012. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te! :)
2012. aug. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!