Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Amerikában milyen munka...

Amerikában milyen munka lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenféle.
2012. júl. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hááát nagyon sok féle munka van de persze állampolgároknak!!!bár külföldiek csak zöldkártyával vagy munkavállalói vízummal dolgozhatnak...de ebbe most nem szeretnék bele menni mert gondolom ennek már utána jártál de ha nem itt is elolvashatod a gyikon mert vagy ezer ilyen kérdés van már... a másik dolog hogy munkák olyanok vannak hogy vagy diploma kell hozzá vagy szakma de mint mondtam inkább állampolgárokat vesznek fel mert most ott is hatalmas munkanélküliség van és a diplomások is éttermekben dolgoznak hiszen az egész gazdasági válság onnan indult ezért ott most nagyon nehéz...Jah és én is kiakartam menni dolgozni mert én is azt hittem hogy ott minden szép és jó de sajnos nem így van sajnos az a nagy helyzet hogy az USA nagyon nagy bajban van és sajnos nem hiszem hogy ki tud mászni majd belőle mert hatalmas az államadósságuk(lásd:adósságplafon) jah és még azért is nem megyek oda már mert ott sajnos nagyon kevés az éves szabadság mert nem is nagyon szeretnek szabadságot kivenni az emberek mert félnek hogy elveszítik a munklájukat mert sajnos egy munkahelyre több száz ember is jelentkezik és ezért félnek hogy kirugják őket mert más több munkaidőt is bevállalna úgyan annyi pénzért és sajnos a közbiztonság és az egézsségügy sem egy leányálom ott mert ott nem az állam fizetti a biztosítást hanem neked kell és azért nem mindegy hogy egy fogorvosi beavatkozás is 5000-6000 dollárba is fájhat sajnos ez a helyzet és hatalmas a bünőzés..én épp ezért most kanadában szeretnék menni mert ott sok szempontból jobb pl.:jobb közbiztonság,az állam fizeti az egészségügyi biztosítást stb...De nem szeretnélek lebeszélni persze. hiszen az USA a világ egyik legjobban fejlődő országa bár az adósságuk miatt nem hiszem hogy sokáig húzzák még de te tudod azt visszont mondom hogyha kimész akkor nagyon vigyázz az állásodra mert több millió mexikói és egyébb bevándorló szívesen elfoglalná a helyedet sőőőt állampolgárok is .... jah és azt még szeretném mondani hogy ott ha szereted a karácsonyt és a többi ünnepet akkor ott nem fogod annyira szeretni mert ott a karácsony is 10 napos ünnep tehát 24-én és 26-án is dolgozni kell menni !!!!!még valami ha biztos munkát akarsz akkor legyél ápoló mert az egészségügyben hatalmas lehetőségek vannak vagy valami hiányszakmát kellene tanulnod de sajnos én csak az orvos és ápoló szakokról tudok hogy hiányszakmák de biztos vannak más szakmák is ....Tehát mindent vegyél figyelembe mert ha bajba jutsz akkor nem tudsz olyan hamar hazajönni és vigyázz magadra !!!!Sok Sikert Kívánok!!!:)
2012. júl. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
második vagyok a karácsony csak egy napos ünnep (25-e) boccsi hogy 10-et írtam :)
2012. júl. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!