Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen módon tudnék kijutni...

Milyen módon tudnék kijutni Amerikába?

Figyelt kérdés
Minden álmom hogy kint éljek Amerikába és sikeres legyek,de egyszerűen nem tudom hogy hogyan utazhatnék ki.itt most arra gondolok hogy mivel foglalkozzak.megmondom őszintén hogy semmi kedvem Magyarországon felnőni hiszen itt nem sok mindent tudnék magammal kezdeni. lehet hogy ez hülyén hangzik de bele vagyok betegedve hogy mennyi híres sztár él ott és mennyire szép hely.a tenger ami itt nincs :( csakis az értelmes válaszokra vagyok kiváncsi
2012. júl. 11. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyugi öcsi én PONT ugyan így érzek. Olyan sok értelmes választ itt nem fogsz kapni leginkább lehurrogják az álmaidat. De sorstársam azért van rá esély :D

Én 2 lehetőséggel számolok ,najó inkább 3.


1.Zöldkártyalottó (ahogy érzed)

2. Valamilyen ösztöndíj/tanulmány/megbizatás

3. A kedvencem : elveszel egy amerikai állampolgárt. Nem vicc sokan csinálják. Csak hát ez félig meddig illegális és azért nem árt vele találkozni meg házasságot szimulálni nyílt színen néha ,mert odakint erre nagyon harapnak a bevándorlásiak. Aztán egy idő után meg amúgy is megkapod az állampolgárságot .

2012. júl. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 rémuralom ***** válasza:
Kérdezd Kolumbuszt.
2012. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1#-es válaszoló. valószínű a 3.ik a "legkönnyebben" elérhető xD de nekem tényleg fontos ez és ez a tanulmányaimtól függ.szóval az egyik legfontosabb hogy tudjak angolul meg még egy másik nyelven.na de ahhoz tancsizni kell
2012. júl. 11. 21:32
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
nem éppen . Csak akkor érvényes a második ha valami HIPERSZUPER MEGA GIGA extra zseni vagy (max akkor látnak szívesen) vagy épp olyan szakmában vagy amiben nagy hiány van. Mondok egy reális példát... Űrkutató/fizikus/rák ellenszerét feltaláló... kb ez ilyen :D
2012. júl. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
persze hiszen amerikába költözött magyarok mind fizikusok,matematikusok és feltalálók. ugyanmár
2012. júl. 11. 21:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor próbálj meg orvosként / mérnökként vagy ilyesmi jónak számító képzettséggel kiköltözni... Sok sikert de nem fognak kérni belőled... van ott elég
2012. júl. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló. igen én is ettől féltem dehát itt magyarországon nem tudok magammal semmit sem kezdeni.persze van időm ezen gondolkozni mivel 13 vagyok és majd a későbbiekben szeretném eltervezni az életemet. annyit biztosan tudok hogy sok dolgot itt nem tudok elérni.orvos semmiképp nem szeretnék lenni ez a szakma egyáltlán nem vonz de lehet hogy valami szerencse vagy valami lehetőség folytán kitudok jutni.nagyon sokat számít a szerencse és hogy jókor legyél jó helyen:)
2012. júl. 12. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!