Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyire nehéz kijutni ameriká...

Mennyire nehéz kijutni amerikába dolgozni? Mármint az usába? Alkalmazott matematikusként

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Munkával szinte lehetetlen kijutni, hacsak nem vagy valami nemzetközileg elismert tudós, vagy olyan szakember, akiből hiány van ott.

Próbáld meg, aztán meglátod, én nem tudom, hogy mennyire vagy nagy matematikus, és mennyire keresett ez ott.

2012. júl. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Erre itt a GYIKon mindenki csak tippelgetni fog, mert 1. keves koztunk az amerikai matematikus 2. egyikunknek sincs egyeteme, ami teged esetleg alkalmazna.


Vagyis tessek itteni egyetemekkel felvenni a kapcsolatot es ha tenyleg akkora nagy koponya vagy, akkor ok fognak kapkodni utanad;)

2012. júl. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Alkalmazd a matematikát és számold ki a valószínüségét...

Viccet fértéve, ha tudsz angolul és pedagógiai képzésben is vettél részt akkor tanárként elhelyezkedhetsz, szerintem googlizz rá, bár lehet, hogy kell vizsgáznod, hogy megkapd a diplomád honosítását, persze attól függ hol végezted az egyetemet. Ha gondolod Miamiban van egy rokonom, megérdeklődhetem.

2012. júl. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!