Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek dolgozni Londonba...

Szerintetek dolgozni Londonba érdemesebb menni vagy Birminghamba?

Figyelt kérdés
Birmingham közbiztonságilag jó? Londonba azért nem szeretnék menni, mert sok a gettó és a bűnözés, de viszont nagyobb város, több lehetőségek.. Birmingham-ba is sok a bűnözés, vannak getto negyedek? Mert akkor már tök mindegy és Londonba megyek.. Mi a véleményetek? Birmingham viszont kisebb város és kevesebb lehetőség! Vagy az is jó munka szempontjából?
2012. júl. 12. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Birmingham-ben magasabb a bűnözés mint Londonban! Mellesleg arányaiban sokkal több arab, fekete lakik ott mint Londonban. Birmingham sokkal koszosabb mint London bármely része. Mi a szakmád? Milyen szinten beszélsz angolul? A munkalehetőség attól függ, hogy mihez értesz. Én programozó vagyok, Londonban élek és dolgozom, itt találtam magamnak állást 3 hét alatt. Londonnak is vannak koszos, csúnya, gettós részei, de oda nem kell költözni. Ilyen egyszerű. Én egy jó környéken lakom, eddig semmilyen gondom nem volt. Szerintem minimálbéres munkát nehezebb találni manapság, mert itt is sok a képzetlen aki ilyet keres, így nagy a túljelentkezés.
2012. júl. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Barátnőm Meciben szeretne elhelyezkedni, van 5év ír tapasztalata, nekem 4 év kfc, az angolom nem túl jó, de amihez kell arra elég, én vállalkozni szeretnék! Köszi az infókat!


Meglepett amit írtál, nagyon szép házak és környékeket találtam amikor dupla szobát kerestem Birminghamba és fele annyiért mint Londonban! Abban tudnál segíteni, hogy London mely részét kell elkerülni? Ahol nem szabad szobát kivenni, dolgozni és átutazni sem? Nagyon meg köszönném, ha segítenél ebben! Konkrét dolgot nem találtam a neten, csak nagy vonalakban.. Köszönöm!

2012. júl. 12. 11:14
 3/5 anonim ***** válasza:

London kerülendő részei:


Canning Town

Plaistow

Forest Gate

Walthamstow

Stratford

Poplar

Mile End

Whitechapel

Hackney Central

Stoke Newington

Hackney Wick

2012. júl. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Még egy kérdés! Webáruházakat tudsz csinálni? Írhatok ezzel kapcsolatban neked privát üzenetet, ha igen?
2012. júl. 13. 07:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Írhatsz privátot.
2012. júl. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!