Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek menjek ki külföldr...

Zgodna kérdése:

Szerintetek menjek ki külföldre egyedül dolgozni úgy hogy a világot a nyakamba veszem?

Figyelt kérdés
Igaziból ki szeretnék menni külföldre, dolgozni. Most végeztem a szakmámmal eladó vagyok. Nem tudok vele mit kezdeni sehová se kellek és én pénzt akarok keresni, annyit amiből ÉLNI tudok. Sok ismerősöm van kint sőt család tagjaim akikre nem számíthatok, mert szarnak le. Sokan mentek ki úgy hogy na most kipróbálják magukat, és végül mindnek bejött. Arra kérek szépen választ, hogy hogy működik kint a munka keresés, menyire nehéz mindenféle segítség, protekció nélkül. Angol német nyelvet alapfokon beszélem, itt arra akarok kitérni hogy nem irodai munkára gondolok, sem éttermi ami ugymond (kényelmes) beérném én valami sertésteleppel is ahol 15 órába szart kell lapátolnom csak munkám legyen és szedjem össze magam...hogy aztán feljebb léphessek..Hogy gondoljátok...mennyire jár sikerrel így egy ember, hogy kimegy a látatlanba. A helyes írásért és az alpári kifejezésekért bocsi :)
2012. júl. 29. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondolkozz!

Menj!!!

2012. júl. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha eladó vagy akkor nem árt ha jól beszéled a nyelvet főleg ha azzal akarsz kimenni. Én javaslom hogy a hentesek mellé menjél eladónak tudtommal kint németbe eladót is felszoktak venni és ők ott betegre keresik magukat és nem is dolgoznak olyan sokat csak napi 8 órát max. Nekem egyik ismerősöm kint dolgozott 3 évig és össze szedett annyi pénzt hogy a megélhetésén kívül még autót is tudott magának venni és fedezte a teljes átíratás költségeit is hogy magyar rendszámot kapjon forgalmit meg vámot is kitudta fizetni. Szóval én elősz9r Németországba próbálnám meg. Meg javaslom keresd fel a munkaügyi központot ha még nem vagy regisztrálva akkor regisztrálj és mondd meg hogy külföldi munka érdekel, nekik ott vannak ilyen állás hirdetésük is hogy egy magyar céghez mehetsz külföldre melósnak.
2012. júl. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszodat, eléggé érdekes dolgokat mondtál amit én nem tudtam :D szóval ez így munkaügyön is megy?? Regisztráltattam már magam, de nem tudtam hogy külföldre is szerveznek munkákat. De mint mondtad hogy magyar cégek, nem lehuzás? Mert azt hallottam hogy külföldön a magyar lehúzza a magyart, szóval egy idegenben jobban lehet bízni.
2012. júl. 30. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!