Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Amikor este folyamán száll...

Amikor este folyamán száll fel a repülőgép, akkor tényleg minden világítást lekapcsolnak az utastérben, amíg eléri a mmegfelelő magasságot?

Figyelt kérdés

Még sosem utaztam replőn, de 2hét múlva fogok. Kicsit félek... Meg hallottam ezt a dolgot, és kiváncsi lennék.


Előre is köszi a válaszokat


2012. aug. 4. 23:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

minden világítást nem. ép hogy csak van egy kicsi világítás:) Amit ajánlok:szopogass cukorkát miközbe száll fel a gép,dőlj hátra,ne csukd be a szemed,mert elszédülsz.

Milyen repcsivel mész?

2012. aug. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Dehogyis :) Miért kapcsolnák le?


A tengerentúli járatokon van "altatás" amikor le vannak kapcsolva az utastéri fények, de világítás akkor is van, csak nincsen fényözön. De a légiutas-kísérőknek akkor is közlekedniük kell, meg aki WC-re megy, vagy épp nem alszik hanem olvas az is égeti a lámpát. Csak a teljes kivilágítás van visszább véve.


Ne félj tőle, marha nagy élmény. Kicsit lazulj el, vagy ha nagyon parás vagy, kérj a háziorvosodtól gyenge nyugtatót. Használ az is. Koncentrálj magára az élményre, vagy ha tudsz kerülj ablak mellé. Hamar elmegy az idő.

2012. aug. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Nincs mitől félned,a repülésbe még nem halt bele senki..csak a zuhanásba.
2012. aug. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Rég repültem már éjszaka, de én úgy emlékszem, hogy az olvasólámpákat lekapcsolták, de az alapvilágítást csak gyengébbre vették.
2012. aug. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Nemcsak este, nappal is. De nem lesz vak sötét.


Azért kapcsolják le, ha nem sikerül a felszállás és katasztrófát szenved a gép, akkor a szemed a sötéthez legyen szokva, ne pedig a világoshoz.

Könnyebb legyen a menekülés hiszen jó eséllyel akkor is sötét lesz.


De azért ne ijedj meg.

Jó utat!

2012. aug. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Wizzair repülővel fogok utazni, nem egyedül, hanem a párommal :) egyikünk sem ült még repülőn, de ő nem fél, sőt nagyon boldog :D Én is várom, de félek :D főleg, hgoy este 8kor fog indulni a gép :)

Beszokott dugulni a fül felszálláskor? Nyugtatót nem akarok, mert nem szedek gyógyszereket :)

Orrcseppet lehet felvinni a kézipoggyászba?

2012. aug. 4. 23:41
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

"Nincs mitől félned,a repülésbe még nem halt bele senki..csak a zuhanásba."


Igen végül is még fent nem maradt gép.

Gondolj arra, hogy ha autóba ülsz sincs kisebb kockázat a halálra.

2012. aug. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem a zuhanástól félek :) ha ez van megírva a sorsomba, hogy lezuhanok akkor ez van :D


Én csak magától a repüléstől félek, hogy esetleg rosszul leszek, vagy épp hányni fogok. vagy bármi ilyesmi. :)

2012. aug. 4. 23:47
 9/13 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


Köszi a lepontozást mindenkinek, sajnos pedig ez így van.

2012. aug. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
52%
én is azt hittem hogy félni fogok de nem, fel se lehet úgy fogni hogy repülsz. de a füled bedugul ezért azt ajánlom hogy vigyél a zsebedben rágót és mikor indul a gép akkor 2 db-ot kezdjél el rágcsálni az úgyahogy elmúlasztja de egyébként nem vészes. ha esetleg hánynod kell minden ülésen van 1 hányászacskó ha esetleg rosszullennél. ha esetleg van valami szórakoztató készüléked mondjuk psp vagy okosteló akkor ajánlom hogy vidd el mert akkor arra fogsz figyelni a félelmed helyett! ha segítettem akkor nyomj légyszi a zöld kézre!
2012. aug. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!