Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Amikor este folyamán száll...

Amikor este folyamán száll fel a repülőgép, akkor tényleg minden világítást lekapcsolnak az utastérben, amíg eléri a mmegfelelő magasságot?

Figyelt kérdés

Még sosem utaztam replőn, de 2hét múlva fogok. Kicsit félek... Meg hallottam ezt a dolgot, és kiváncsi lennék.


Előre is köszi a válaszokat


2012. aug. 4. 23:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a fel- és leszállás idejére mindig csökkentik a kabin világítást, de teljesen sötét nem lesz. Az olvasólámpákat lehet használni.
2012. aug. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igen, így van, ahogy az 5. és a 11. válaszoló írta, hogy leszállás és felszállás ideje alatt (kb. 10-15 perc) csökkentik a világítást, ami azt jelenti, hogy csak egy kisebb fénysor világít, illetve az olvasólámpákat lehet használni. Az oka pedig az, hogy egy esetleges azonnali kiürítés esetén az utasok szeme jobban alkalmazkodjon a kinti körülményekhez és jobban lássanak.


Orrcseppet fel lehet vinni, de be kell tartani a folyadékokra vonatkozó korlátozásokat, szabályokat.

2012. aug. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Félni? Minek? Nekem idén többször is volt olyan hetem amikor elértem a napi egy repülést átlagban... Most július 27-én este eljöttem Madisonból, Denveren keresztül Calgaryba, 28-án délután irány London majd Bécs. Unalmas, gyakran kényelmetlen, de félelmetes?


Felszálláskor ritka hogy fülprobléma adódjon, leszállás idejére legyen nálad víz (vagy viszel üres palackot amit feltöltesz a biztonsági ellenőrzés után, vagy veszel egy palack vizet vagy kérsz a stewardesstől egy pohárral) és igyál -- a nyelés segít.


Orrcsepp ekkora útra felesleges, transzatlanti útra legyen veled, testápoló sem árt, simán kiszáradsz kívül-belül egyébként, érdemes vigyázni.

2012. aug. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!