Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi volt a legkellemetlenebb...

Mi volt a legkellemetlenebb dolog, ami egy nyaralás során történt veletek eddig?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:

2x is megloptak már külföldön. Szerencsére egyszer sem volt az összes pénz egy helyen, de ez mindig rányomja a bélyegét a nyaralásra.

A legviccesebb kellemetlen dolog az volt amikor nyaralás során baromira leégtem, tényleg nagyon durvan, viszont meg is fáztam (légkondi). Ott feküdtem a szállodában és azon sopánkodtam, hogy nem akarok tüsszenteni, mert majd meghaltam közben. Borzalmasan szánalmas látványt nyújtottam..

2012. aug. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 autoval indultunk Horvatba ejjel, es Szombathelynel elutottunk 1 nyulat. A huto kilyukadt, bevontattuk a kocsit a varosba, ott kellett aludni egy panzioban (szabad szobat is kb reggel 6-ra talaltunk), majd mivel szombathelyen senki sem tudta azonnal megcsinalni visszavontattuk a kocsit kotelen Sopronba ahol egy szervizes haver osszerakta nekunk.

Szerencse a szerencsetlensegben hogy ezzel megusztunk egy dugot, mert akkora vihar volt a Splitre vezeto palyan hogy lezartak egy idore.

2012. aug. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Még gyerekkoromban voltunk Franciaországban nyaralni Ladával (akkor még Mo-on nem voltak nyugati autók) egy kempingben, sátorral. Véletlenül bezártam a kocsikulcsot az autóba, akkor még nem volt központi zár, tartalékkulcs nem volt nálunk. Amikor besötétedett, apukám a kis háromszög ablakot betörte a sátorúddal és kalapáccsal, aztán miután kiszedtük a kulcsot, szigetelő szalaggal beragasztottuk az ablakot. Anyukám infarktus közeli állapotban volt, de a végén már csak nevettünk az egészen.
2012. aug. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerencsére még egyszer sem loptak meg, nem volt balesetünk! Viszont a napon való leégés is lehet kellemetlen, ha napokig nem tudsz utána napra menni, sőt még a feküdni sem:)
2013. márc. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!