Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Már csak egy hónap van a...

Már csak egy hónap van a szünetből, és nem tudjuk eldönteni, hogy hova menjünk nyáron nyaralni. Melyiket ajánlanád, Bulgáriát, Törökországot, Bulgáriát?

Figyelt kérdés

2012. aug. 2. 10:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, a harmadikra Horvátországot akartam írni.
2012. aug. 2. 10:47
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Én eddig csak Horvátországban nyaraltam, de ott vagy hatszor. Én nagyon szeretem, meg hozzánk közel is van.


Én egyébként Bulgáriába és Törökországba nem mennék pl. kocsival vagy busszal, csak repülővel. Nem szeretek 7 napból kettőt utazni, aztán még fáradtabban érek haza, mint mikor elmentem.


Szóval ha szerintem kocsival szeretnétek menni, akkor Horvátország, ha szóba jöhet a repülő is, akkor akár Törökország. Egyik ismerősömmel pont tegnap beszélgettem és ők 200-300 ezerért voltak ketten 1 hetet nyaralni Törökben, all inclusive, tehát semmire az ég világon nem kellett költeniük...

2012. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Törökországot választanám :)
2012. aug. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Bulgáriának vannak szép részei, de engem igazán nem nyügözött le.

Horvát ország ha még nem voltál nagyon szép tudd lenni és ár kategoriában szerintem a legolcsobb is a 3 közül

De én még is Török orszgot választanám.

2012. aug. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én az idén nyáron voltam Bulgáriában,és nagyon sok szép emlék köt oda. Ha tehettem volna,maradtam volna még,akár oda is költöztem volna.A hely alapból nagyon szép,de az emberek belső tulajdonságai és közvetlensége is megfogott.
2013. aug. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!