Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti idén mentek vagy mentetek...

Ti idén mentek vagy mentetek nyaralni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Megyek, valamivel több, mint egy hét múlva.
2012. aug. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi mentünk volna, de a páromat nem engedték el szabira mert közbe jött egy váratlan munka és sürgős is volt. Most lehet elmegyünk de akkor is csak maximum 4 napra mert váratlan kiadás is közbe adódott és a nyaralás pénzünk el is ment rá. Most is majd a szüleivel megyünk le a Balatonra egy ismerősük házába, de csak 4 napra mert akkor meg engem nem akarnak szabira engedni most is örülök hogy 2 napot sikerült kiharcolnom.
2012. aug. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Voltunk és még megyünk.
2012. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltunk és nem is megyünk.3 gyerek mellett nincs rá pénz, ráadásul a páromnak(vállalkozó) idén annyira kevés munkája van, hogy a számlákat alig bírjuk befizetni... :(
2012. aug. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Voltunk Törökországban,nagyon jó volt.Boldog vagyok,hogy eljuthattam oda,ma is alig hiszem el.Ez volt a második nászútam:-)
2012. aug. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
1 hetet voltunk a 3 gyerekünkkel Sümegen, illetve majd megyünk a férjemmel kettesben egy hosszú hétvégére Madridba. A gyerekek még picik a repüléshez.
2012. aug. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Csiszár Sándor válasza:
80%

80 felett vagyunk,s már voltunk az életünkben nagyon sok csodálatos helyen. A mi korunkban már jobb itthon a megszokott ágyban, s amit mi eszünk azt a mi izlésünk szerint jobban készitjük el. A bevásárló központ 5 perc séta, az orvosaik is itt vannak 2-3 percre, az uszoda az utca tulsó oldalán. Pénzünk lenne körbeutazni a világot, de ujból látni a régi helyeket csalódást okoznának, mert már nem olyanok mint régen volt. Erre jó példa Velence, ami gyönyörű volt 55 évvel ezelőtt, de két éve megint ott voltunk, s csak galamb piszok és kopott falak mindenütt. Minden szebb volt régen, de most jobb itthon. Amikor Tiis 80 fölött lesztek, akkor Ti is a szép emlékekből éltek. Természetesen ez a véleményem abból is adódik, mert a térdein sem birják már a lassú sétát sem.

Jó nyaralást kivánok, Sanyi bácsi.

2012. aug. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
nem voltunk és nem is megyünk :( talán majd jövőre
2012. aug. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Voltunk, Bulgáriában. :)
2012. aug. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

En 5 honapja Londonba erkeztem.


Azota is itt vagyok :D

2012. aug. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!