Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mentetek már nyaralni lovaspan...

Mentetek már nyaralni lovaspanzióba, ahova a lovadat is elvittétek?

Figyelt kérdés
Azt gondoltuk a szüleimmel és az edzőmmel, hogy jövő nyáron egy lovaspanzióba megyünk nyaralni, lóval együtt? Ti hol voltatok? Milyen volt?
2011. szept. 18. 09:58
 1/4 A kérdező kommentje:
-? .*
2011. szept. 18. 09:58
 2/4 anonim ***** válasza:
hmm. ezt én is kipróbálnám. még nem voltam. azt sem tudom van e ilyen. én eddig csak edzőtáborban voltam. oda is lóval együtt :)
2011. szept. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:D
2011. szept. 18. 11:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem voltam, nem is leszek, és megvetem azt, aki ilyet csinál. A lónak ugyanis a megszokás az istene, nincs neki rosszabb, mintha elcipeled valahova, ott pár napi áll, erre megint tovább viszed. Idegen környezet, takarmányváltás, minden. Kizárólag ártasz vele neki, különben is nincs olyan hely, ahol ne volna lovarda, ne lehetne lovat bérelni -mellesleg olcsóbban-, vagy túrát szervezni.
2011. szept. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!