Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti voltatok már külföldön?...

Ti voltatok már külföldön? Hány évesen? Mi célból? És hol?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 20:11
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Kiskoromtól Olaszországban szoktunk nyaralni kb. 2-3 évente. 7 évesen voltam Máltán, nyaralni szintén. Illetve a szomszédos országokban, Ausztria, ide csak 1 napos kirándulásokra mentünk, Szlovénia (itt csak átutazóban), meg hát Erdély, Felvidék, itt is kirándulni.
2012. aug. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Rengetegszer, nyaralás, utazás, kirándulás céljából. Vagy táborozás, összejövetelek.

Németországba "hazajárunk" (nemzetiségi iskola, partnerváros), Franciaország, Ausztria, Szlovákia, Anglia, Görögország, Horvátország, Szlovákia. Hirtelen ezek jutnak eszembe, ahol voltam, de lehet, hogy volt más is.

Először olyan 9 évesen voltam táborban Szlovákiában, majd szintén 10 évesen Németországban az iskolával. Persze Bécsben előtte családdal is voltunk kinn, aztán meg a többi helyen is vagy családdal, vagy barátokkal voltunk. Volt, ahol többször is (pl. Párizs).

2012. aug. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen voltam életemben először külföldön mégpedig Londonban (2 hetes nyaralás). Aztán 2 évvel később ugyanoda ki is költöztem. Hogy mi célból? Megélhetési célból.
2012. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 24évesen jártam először külföldön(2éve). Mindig nyaralás/kirándulás céljából. Ausztria,Bulgária,Románia,Olaszország,Horvátország,Görögország,Csehország.
2012. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen voltam először Svájcban nyaralni, aztán később Németországban, Ausztriában, Horvátországban, most pedig évente többször járok Ausztriában, édesanyám ott dolgozik, őt szoktam látogatni.
2012. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már Ausztriában, Németországban és Romániában. Egyszer majdnem Hollandiában is, addig jutottam, hogy megnéztem mikor indul a busz a repülőtérre.
2012. aug. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen először Horvátországban voltam 1 hetet nyaralni, tavaly Ausztriában voltunk, 2011 szeptemberében pedig Londonba mentem, a repülés nagyon megtetszett, ezért idén márciusban Milánóban, júliusban Brüsszelben voltunk :)

16/L

2012. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Először kb 6 évesen Bulgáriában, a környező országok közül Szlovák, Ausztria (soproniként nem nagy út), Horvát sokszor, de voltam Svájcban,Olaszban, San Marino, Lengyel, Cseh (Prága a kedvenc városm), Német, Montenegro, laktam Hollandiában, és most 1 éve Londonban élek.
2012. aug. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Először 15 évesen voltam külföldön egy erdei táborban Karinthiában (Ausztria). Aztán 19 évesen nyaraltam először a tengernél Horvátországban, rá egy évre ültem először repülőn Görögország felé. Idén Olaszországba megyek.
2012. aug. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

18 országban voltam már eddig nyaralni. Általában minden évben máshová megyünk....2-3 évesen voltam Horvátban , az volt az első külföldi nyaralásom...De , voltam még pl.: Olaszban , Franciában , Lengyelben , Németben , Tunéziában , Montenegróban...stb :-D

12/L

2012. aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!