Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Voltatok már egyedül, barátok-...

Voltatok már egyedül, barátok-rokonok nélkül külföldön? Milyen volt? Hol voltál?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Hollandiában mentem a páromhoz egy hónapra (ott dolgozott). De hirtelen máshova kellett mennie, így egyedül voltam a lakásán addig. Világot láttam, helyiekkel beszélgettem és itthoniakkael emaileztem. De iszonyú volt, hogy magyarul nem beszéltem addig senkivel...
2011. ápr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Októberben voltam Krakkóban 3 napig.

Ismeretlenekkel, de volt pár magyar is a csoportban.

/ szervezett buszos "kirándulás"! /

2011. ápr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Èn 19 évesen lányként vettem nyakamba amerikát, hát egyszerübbnek gondoltam. a legnehezebb az volt hogy a barátaim családom nem volt ott. de aztán bele rázodtam, és ott is kialakítottam barátokat. majd angliaba is így voltam.

németorszßágba már családdal voltam.

2011. ápr. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16, majd 19 évesen voltam Angliában haverokkal néhány hetet. Először busszal, aztán repülővel. Azóta már inkább kerékpárral járjuk Európát (nyaranta), sokkal feelingesebb. Meg más érzés is, hogy saját erődből jutsz el helyekre. Na meg persze sokkal költséghatékonyabb, több marad sörre és/vagy élelemre. :)
2011. ápr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!