Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Torokorszagba szeretnenk...

Torokorszagba szeretnenk menni nyarapni szeptember kozepen. Ilyenkor mar olcsobbnak hirdetik, mint a foszezon?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az lenne a legolcsobb, ha elotte nap foglalnank, ha marad vhol hely. De szabik miatt ez necces.

Amugy igaz, hogy Torpkorszagba 4*-tol szamit jobak a szalloda? Tisztasag meg ilyenek teren?



2012. aug. 14. 01:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Valamennyivel olcsóbb, igen. AZ idő fantasztikus szeptemberben is. Még október eleje is beleférhet ha az ember kifogja. Én voltam ott 4 és 5 csillagos szállodában is. az a tapasztalatom, hogy a 4 csillagos már so-so. ha teheted, 5 csillagosba menj. a 4esben nekem már kicsit bizarr volt az ágynemű és a fürdő sem volt kifogásolhatatlan. de az 5 csillagos szállodák (3-ban voltam) nagyon rendben vannak. sztem kb fél-egy csillagot le lehet számolni mondjuk egy Nyugat-európai szállodához képest. így a 4 csillag inkább 3-nak felel meg. egy átlagos 5 csillagos pedig 4-nek. persze hatalmas különbség van ott 5 és 5 csillagos között...de nem érhet gond ha azt választod.

jó nyaralást.

2012. aug. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!