Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt? (Bővebben lent)

Miért érzem ezt? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Bennem van egy olyan erős késztetés most, hogy ha kapnék egy telefont vagy lenne bármiféle esélyem akkor azonnal mennék el itthonról, hogy világot lássak és kikerüljek az iskola padból.(Unom és még vár a fősuli/egyetem) Egy szép országba.

Erős késztetést érzek az utazás mellett arra is, hogy megtanuljak kb vagy 3 nyelven. plusz az angolomat felsőfokúra hozni.Most úgy érzem "falnám" magamba a nyelveket, tudást. Annyira tettre kész vagyok.

Mi történik velem? Rám jött vmi fészek elhagyó ösztön vagy mi?:O Miért nem suli időben jött rám..mondjuk az sem segítene, mert most a nyelv és utazás hozott lázba.

Vmi ötlet?


2009. júl. 28. 21:46
 1/4 anonim válasza:
71%
Jajj, nyáron mindig ez van velem is, aztán jön szeptember és szétb@sz mindent.
2009. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De velem most történik ez először!!Azért nem tudom, hogy mi ez honann jött, miért van...
2009. júl. 28. 22:27
 3/4 anonim válasza:
mostanra lett eleged az ottohból, suliból, izgalomra vágysz, néha előjön az emberből:) bele lehett unni a dolgokba:)
2009. júl. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és a nyelvek iránti való lelkesedésem(spanyol, olasz eszperantó)?
2009. júl. 29. 01:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!