Kezdőoldal » Utazás » Európa » A párom el szeretne utazni de...

A párom el szeretne utazni de én úgy érzem h nem bírnám ki azt az időt amíg ő távol van?

Figyelt kérdés

én 17 éves vagyok 22 hónapja vagyunk együtt a párommal(párom 25) és abból már 18 hónapja együtt is lakunk . nah ő eltervezte h kinn(külföldön) szeretné leélni az életét velem de én még ugye nem vok 18 így nem mehetek ki.

neki alapból meg jár az állampolgárság ugyanis az édesanyja már 1 éve van kinn külföldön. Ő megkérdezte hétfőn h szeretnék e abban a bizonyos országban élni? nem tudtam válaszolni rá hisz nekem itt van a családom barátaim és a kutyusom akit imádok. nah most kedden már azzal a hírrel szolgált nekem h ő már Júniusba megy ki és csak Augusztusban fog újra haza jönni. én még suliba járok de úgy tervezem h addig amíg ő kinn van felköltözök nővéremékhez Pestre addig sem fordulok be teljesen. szerintetek normális hogy csak a negatívumokat látom a dolgokban? mert ő most dolgozik napi 11 órát kap 120-130 ezer ft.ot de nem tudunk férre tenni semmi pénzt mert minden el megy az albérletre és a kajára.. én tanulok nem kapok semmit a családi pótlékon kívül (13000FT) ... de nagyon ugy érzem h ki fogok készülni. addig amíg én itt tanulok és be nem töltöm a 18 at azt mondta h ő ott kinn elrendezi azt h ha én megyek ki akkor már legyen egy albérlet vagy akár már ház rész vagy lakás. ki megyek és feleségül vesz így automatikusan meg jár nekem is az állam polgárság.. Kicsit nehezen magyarázok de sztem érthető.. ???


2011. ápr. 19. 15:44
 1/4 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%
3 hónap nem a világ vége...
2011. ápr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez éppen a vakációra esik.

Szerintem menj ki vele és majd utána dönthetsz.

2011. ápr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Most olvasom, hogy 15 és fél évesen költöztél hozzá!?

Te jó isten, az én lányom most lesz 14, mi vár még rám ...

2011. ápr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én durva családban nőttem fel anyám alkoholista apám meg egy nem kívánt kapcsolatba bonyolódott ami hatással volt a kapcsolatunkra..! ha ez meg nyugtat.. :D
2011. ápr. 19. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!