Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hová lehet télen utazni, ahol...

Hová lehet télen utazni, ahol nyár van, és meleg, és a legolcsóbb?

Figyelt kérdés

2012. szept. 29. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Amikor itt nálunk (=északi földteke) tél van, akkor az egyenlítőtől délre (=déli földteke), nyár van.


Földgömb, térkép = kiválaszt, net = szállás, árak, pont.

2012. szept. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az igazi téli nyaralóhelyek nem olcsók, talán Thaiföld a "legelérhetőbb".
2012. szept. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kanári szigetek. Fapadossal nem drága a repjegy, csak át kell szállni. Olcsó szállást meg kell nézni a neten.
2012. szept. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A kanari szigeteken sincs nyar amikor Magyarorszagon tel van! Igaz hogy hideg nincs, de 20-22 fok a maximum, es gyakori az eso is.
2012. szept. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyilván jócskán délre kell utazni, mert még Észak-Afrikában sincs nyári időjárás, amikor nálunk tél van. Esetleg Goa?
2012. szept. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
# 4/5 Te voltál már télen a Kanárin? Mert én ott éltem 3 évig. Télen is tele vannak a strandok. Keress képeket. Ok nincs 40 fok, de a napon simán van 30... A 20-22 átlaghőmérséklet, amibe gondolom az éjszakát is beleszámítják. A tél folyamán van 1-2 hét ami esős de nem több.
2012. szept. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4. vagyok, igen voltam tobbszor is, Spanyolorszagban elek, es a ferjemnek rokonai laknak ott.
2012. szept. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

megint 4. vagyok

Egyebkent attol is fugg hogy melyik sziget a kanari szigeteken belul.

2012. szept. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha a napon van érzésre 30, akkor árnyékban 20. Szóval legfeljebb olyan idő van kb. a Kanári-szigeteken télen, mint most itthon. Ez azért nem a "nyár van és meleg" kategória szerintem. Fürödni a Vörös-tengerben is lehet egész télen, de nincs nyári idő.
2012. szept. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én Gran Canariaról beszélek. Valóban nincs magyarországi kánikula feeling. De azért nem is 20 fok... Éjszaka is csak nagyon ritkán kellett pulcsi. Karácsonykor be kellett kapcsolni a klímát...

Az átlaghőmérséklet csalóka, abba beleszámítják a sziget belsejét is... fent a hegyekben már tényleg hűvös van, de nem a tengerparton.

Szerintem ár/érték ez a legolcsóbb.

2012. szept. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!