Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy is van a biztositas?

Hogy is van a biztositas?

Figyelt kérdés
Angliaban elek, van biztositasom itt. Nyaron hazamentem, bementem a polgarmesteribe ahol jeleztem, hogy kulfoldon tartozkodok elkuldtek a tarsadalombiztositohoz, ott kitoltottem a papirt de mivel nincs hivatalos munkam ( maganembereknel takaritok) igy nem fogadtak el. Azt mondtak menjek az APEH-ba ott jelezzem es fizessek havonta x osszeget. Itt utanajartam ennek a dolognak es azt mondtak, nem kell otthonra fizetnem semmit mert itt elek es csak nyaralni jarok haza. De ha otthon nem fizetem akkor kesobb tobb szazezres fennmaradas is kijohet. Mi a teendo most?
2012. szept. 30. 01:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha van biztosításod, arról kell igazolást kérni és azt bemutatni itthon. De attól, hogy van TB számod nem jelenti azt, hogy van is biztosításod, ha nincs fizetve. Legalábbis ha nincs hivatalos munkád (=feketén dolgozol?) akkor nincs.
2012. szept. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!