Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék elutazni Moszkvá...

Hogyan tudnék elutazni Moszkvába kb 2-3 hétre?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és Anyum megígérte, hogyha 2 egymást követő évig kitűnő leszek, akkor elmegyünk nyaralni, és nem csak egy hétre, külföldre. Nekem régóta vágyam, hogy elmehessek Moszkvába. Beszéltem erről Anyával, és mondta hogy ez nem olyan egyszerű mint gondolom. Állítólag kell valami 'hívó levél' amit egy Oroszországban élő személy ír, és amelyben felelősséget vállal értünk, hogy mi nem vagyunk terroristák stb... Nekünk viszont egyetlen egy ismerősünk sem él Oroszországban. Nagyon nagyon szeretnék elmenni oda! Ilyenkor mi a teendő? Kérlek ha tudtok írjatok!!:)
2012. okt. 20. 21:59
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nekem a barátnőm orosz, ő küldött meghívólevelet. Ha nincs senkid ott, akkor helyet kell foglalni egy szállodában és kérni kell egy un. voucher nevű dokumentumot. Nem kell semmi más a turista-vízumhoz.
2013. aug. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ez az un. voucher a helyfoglalási visszaigazolás meg amit az előttem író bemásolt a nagykövetség honlapjáról. Abban benne van minden info, amire szükséged van.
2013. aug. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!