Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen papírok kellenek hogy...

Milyen papírok kellenek hogy kiutazzak Amerikába? F/22

Figyelt kérdés

Szeretnék kimenni Amerikába, lehet New-Yorkba vagy Londonba, csak még kellene egy munkahelyet keresni.

Esetleg ha tudtok nekem mondani olyan oldalt ahol Amerikában munkalehetőség van akkor megköszönném.


2012. nov. 21. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de egymillió ugyanilyen kérdés volt már, és egymillióan meg is írták hogy milyen engedélyekre van szükség hogy Amerikában élhess, dolgozhass legálisan.

Ha a London az angliai Londonra gondoltál akkor oda sokkal könnyebben kijutsz, mert oda semmi engedély nem kell. Csak tőke, és nyelvtudás..

2012. nov. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt nyolcvanszor leírtuk már, hadd ne kelljen még egyszer. Neked sem tudunk mást mondani: Amerikát felejtsd el, lehetetlen. Hacsak nem nyersz a zöldkártyalottón, vagy házasodsz össze egy amerikai állampolgárral...


London pedig Angliában van, a szövegedből úgy jön le, mintha ezzel nem lennél tisztában, de mindegy... Oda könnyebb menni, hiszen EU-s ország.

2012. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ma 23:01


Lehet nem tudod, de London nem csak Angliában van.

Van Ausztráliában is London nevű város, sőt Kanadában is található egy London nevű város. Mivel Amerikát írt, gondoltam a távoli Londonra gondolt.. Ezért is kérdeztem meg, hogy mégis melyik London..Mert nagyon nem mindegy,

2012. nov. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!