Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Bolond vagyok vagy más is...

Bolond vagyok vagy más is gondolkozik így?

Figyelt kérdés
Azon gondolkozom mostanában hogy felhagyok a régi életemmel elindulok utamra nem tervezek semmit annyi pénz legyen nálam hogy tudjak venni egy repjegyet vagy vonat vagy stop és elindulni a világba céltalanul az adott országba dolgozni és pénzt keresni annyit hogy megint tovább tudjak utazni szerintetek ez baromság? Nem akarok kocsit se házat magamnak egyenlőre családot sem számlákat hitelt nagyképernyös tv-ét menő divatos cuccokat sem lehet beteg vagyok agyilag?
2012. dec. 1. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
inkabb naiv. Ha kulfoldon akarsz uj eletet kezdeni, ahhoz nem egy repulojegy kell...
2012. dec. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem akarok letelepedni külföldön vagy ott élni tudom hogy nem a repülöjegyen van a hangsúly
2012. dec. 1. 23:11
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze ez mind szépen és vadromantikusan jól hangzik, csakhogy amikor először leszel külföldön beteg, vagy eltörik egy csontod, és 100.000Ft-nyi pénzt kéne kifizetned, akkor megnézheted magad... Vagy tegyük fel, most még elvagy így, keresel egy kis pénzt feléled, mégis hova vezet ez? Meddig akarod ezt csinálni? 60 évesen mit gondolsz, ki fog felvenni 1 hónapra dolgozni? Vagy ha már alig bírsz járni 80 évesen, de nincs egy fillér megtakarításod és egy lakásod, akkor mit csinálsz? Szóval lehet ilyet csinálni, de sajnos nem vezet sehova...
2012. dec. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ez jó most lehet én születem rossz helyre de nem nagyon láttok magam körül olyan 60-80 éves embereket akiknek megtakarított pénzük lenne akiknek saját házuk van az életük arról szól hogy hogyan tudnak benne maradni minél tovább ha holnap eltörik valamim akkor fizethetek nincs TB-ém nem mondtam hogy 60 évesen is úton lennék ha egyáltalán megélem azt a kort azt hogy havi 100 ezer forintból kell megélnem ez hova vezet ? küzdjek én is azért hogy házam legyen és utána arra keresek nem tudom melyik a jobb megoldás biztos másnak jobb lehetőségei adódtak az életben mint nekem
2012. dec. 1. 23:32
 5/10 anonim válasza:
100%

Figyelj, szóval ezt szeretnéd.És akkor, ha itt nem helyeselnek neked, nem is vágsz bele? Ez dönti el? Akkor nem is akarod igazán.

Sokkal többet tanulhatsz a világról, emberekről, ha belevágsz, mint, ha csak elmélkedsz és fórumokon érdeklődsz az épelméjűségedről.

Hidd el, minden pro és kontra oldalnak igaza van, mert mindenki a saját szemszögéből nézi a kérdésed, azaz, hogy ő bele vágna-e. De itt rólad van szó, mi meg nem tudhatjuk. Mi nem te vagyunk.

2012. dec. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen igazad van baromság ieneket kérdezni kíváncsi voltam van e még rajtam kívül olyan akinek ez az álma nem fog befolyásolni mások vélemény max elgondolkozok rajta és köszönöm a válaszokat
2012. dec. 1. 23:54
 7/10 anonim válasza:
Van hűbelebalázs ismerősöm, beszél két nyelven minimum, de a jég hátán is megél. Ha akarsz, boldogulsz. Mindent meg lehet oldani. De abban tényleg van igazság, hogy nem árt anyagi forrásokat, tartalékokat biztosítani magadnak.
2012. dec. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nézd én bejártam a fél világot, oda-vissza,

de sohasem pénz nélkül!!

Ugyanis az nem mindegy, hogy milyen szinten akarsz "nyomorogni".

Tudod a legszebb környék is nagyon lehangoló, ha éhes vagy, vagy fázol, vagy pl. fáj a fogad...

2012. dec. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Bajer ***** válasza:
Én ugyanezt tenném, de csak egy hatalmas anyagi tartalékkal (100 millió ft.), amihez csak végszükség esetén nyúlnék, amúgy mindent spórolósra vennék. Így egyáltalán nem érhetne meglepetés.
2012. dec. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bertold válasza:
Semmi bajod, nyugi, nem vagy egyedül. :) Én is hasonlóan gondolkodom, csak én még fokoznám annyival, hogy kerékpárral mennék. Mit szólnál egy Budapest- Barcelona Kerékpártúrához ?
2012. dec. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!