Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A repülős pokrócot nem lehet...

A repülős pokrócot nem lehet elkérni a stewardesstől?

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Nagy gépeken nyugodtan elkérheted, és adnak is. Ha kell kettőt is.

Fapados járatokon nincs pokróc. Ott hiába kérnél nem tudnának adni, mert nincsen.

2012. dec. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy ajándékba megtarthatom -e : D
2012. dec. 3. 21:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Most ez komoly? Sima egyszerű pokroc még a légitársaság neve sincs rajta általában. Egyébként nem szokták odaadni, még a fülhallgatót is vissza kell adni.
2012. dec. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja! Hogy el akarod vinni?? Na ezt nem lehet. A nagy gépeken ha fázol az utazás időtartalma alatt kérhetsz pokrócot, és adnak is. De leszállásnál begyűjtik az összeset, és nem fognak adni ajándékba.
2012. dec. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem adnak.

De a fülhallgatót nem kérték vissza tőlem még egyszer sem, sőt, általában vagy hármat hoztam el. Nem azért, mert lopni akartam, hanem egyet használtam (mondjuk, amit a széken találtam), egyet adtak még a tálcán, vagy mikor, meg valahol még a kezembe nyomtak egyet. Jelenleg tele vagyok ezekkel az olcsó, kemény és kényelmetlen fülhallgatókkal. :D

Viszont vicces, mert nem tudtak tollat adni a kötelező nyilatkozat kitöltéséhez sem. Szóval ajándékokra ne nagyon számíts, max. ehető meg iható dolgokra. :D

2012. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én határozottan tudom állítani, hogy a Turkish Air nagy gépén kaptam örökre pokrócot. Őrültül megtetszett a színe és az anyaga, úgyhogy elkértem, és azt mondták, rendben van. Ugyanígy megtarthattam a kis mosakodós készletet, ami tartalmazott egy mini fogkefét, mini fogkrémet és mini fésűt. Igaz, jól is jött, kb 20 órát utaztunk.

Ez volt a legmagasab színvonalú kiszolgálás, amivel eddig találkoztam.

2012. dec. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer a széket kértem el, de visszautasítottak.
2012. dec. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg nem illik elhozni a pokrocot, a Virgin gepeken a pokrocra ra is van irva: This is a flying blanket, make sure it doesn't walk - vagy valami ilyesmi :)


Ennek ellenere a 10+ oras ut utan, felig alvo allapotban, a pokrocba takarozva leszalltam a geprol es a stewiek nem szolltak ram, hogy ne lopjak. Csak mar a masik varoban ebredezve vettem eszre, hogy elsetaltam a piros takaroval.


Ha nagyon tettszik a pokroc esetleg kerdezz ra, hgoy megtarthatod-e szuvenirnak, de ha nem engedik, akkor inkabb ne lopd el :)

2012. dec. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Katar Airlines-on odaadták ajándékba a takarót. Máshol még nem jutott eszembe, hogy el kéne kérni, de nem is ajánlgatták.
2012. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%
lufthansa tengerentuli jaratarol en elhoztam a pokrocot is meg a parnat is. Bele van himezve a jele, meg az h lufthansa (szoval erdemes volt elhozni) a fulhallgatokat viszont osszeszedtek.
2012. dec. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!