Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves kocsiból ki-be...

2,5 éves kocsiból ki-be járkáló gyerek alá-fölé tesztek pokrócot a kocsiba? Minél több választ légyszi

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 09:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy 40 perces séta alatt ahol többet van kint a gyerek a kocsiból mint bent.
2011. nov. 22. 09:15
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja,és ugy hogy pl. a tegnapi időben bélelt naci,vastag harisnya,két pulcsi,és télikabát volt rajta.
2011. nov. 22. 09:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Babakocsira gondolsz? 2,5 évesen már nem használtuk. Egyébként - ha nem csúszik ki alóla, vagy vele együtt a gyerek - akkor tennék alá, s valószínűleg felé is. Ülve hamarabb érzi a hideget, a kocsi maga is hideg, szóval próbálnám melegen tartani. DE leginkább - ilyen idősen - próbálnám már elhagyni a babakocsit.
2011. nov. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a 3,5 evesemet sem engedem ki sigatya nelkul, szoval mindenkepp, hha meg az sincs rajta.
2011. nov. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Az én gyerekem is 2,5 éves, én nem teszek alá, mert nem tudom akkor bekapcsolni az övet. De ha be tudnám, akkor biztos tennék alá valamit, abból baj nem lehet.
2011. nov. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy nem igazán viseli el maga alatt-felett,mert csak néha száll be a kocsiba,egyébként sétál,és zavarja őt hogy csuszlog,meg mindig igazgatni kell. A bélelt nadrág egy tányleg vastag naci volt,azzal a legvastagabb harisnyával. Sigatya? Most sinadrágot 3-6 fokban? Akkor mit adsz/adjak rá -3-6 fokban? Szoljatok ha én látom rosszul a olgot,de tegnap az anyum az utca közepén a gyerek előtt kiverte a dilit,miért nincs betakarva meg minden és nem tudom vele megértetni. Persze ha huzamosabb időtt ülne kocsiban biztos tennék alá-fölé avgy egy lábzsákot,de igazában leszokoban vagyunk a kocsirol,csak azért visszuk mert messzebb lakunk a várostol,és mivel a picit még kocsiban toljuk,a nagy is néha igényli.
2011. nov. 22. 09:29
 7/9 zkriszti3 ***** válasza:
Ha bizonytalan vagy válasszon a kicsi ki otthon egy párnát amit ő tesz be a babakocsiba.Lehet vékony (székre való is ) könnyen mosható és érzi ez az ő döntése.
2011. nov. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen ez egy jo ötlet. Vagy azon gonolkodtam van egy átmeneti lábzsákunk,annak az alsó részét belekötöm a kocsiba. Eddig ugy gondoltam hogy amég nincsenek minuszok nem olyan égető dolog ez ha rendesen fel van öltöztetve. Akkor jogos anyám drámázása?Kicsit kiakasztott.
2011. nov. 22. 09:49
 9/9 anonim ***** válasza:
en irtam a sigatyat, nalunk -3 volt tegnap is, ma is, ha nalatok melegebb, akkor bocsi :) igy persze mas, de takaro fole mindekepp ajanlatos szerintem.
2011. nov. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!