Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Felvihetek a repülőre egy...

Felvihetek a repülőre egy laptoptáskát és egy hátizsákot, vagy csak egy darab cuccot vihetek a gépre? (Easyjet)

Figyelt kérdés

Ezt írják a honlapon:

Utasonként 1 kézipoggyász – a kézitáskák és a laptop-táskák külön

poggyásznak számítanak

 1 bevásárlótáska a repülõtéren vásárolt vámmentes árukkal


A kézipoggyász amit fel lehet vinni bőven nagyobb és nehezebb, mint egy laptoptáska és egy hátizsák, de nem fogják felengedni a kettőt, csak azért mert az kettő, és nem egybe van téve?

De ha felvihetek egy bevásárlótáskát, akkor az már tök ugyanaz nem? Aki egy kézipoggyászt visz fel és egy bevásárlótáskát, az ugyanott van, mint én, nem?


Aki utazott már easyjettel, meg tudná mondani, hogy szerinte felvihetek-e két kisebb táskát?


2012. dec. 4. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem vihetsz fel! A fapadosok esetén, mint amilyen az Easyjet is, csak 1 kézipoggyászt enged, semmi mást nem! Nem hiába van leírva a honlapon az általad is említett mondat!


"a kézitáskák és a laptop-táskák külön

poggyásznak számítanak " - azaz ha van kézipoggyászod, akkor mást már nem vihetsz!

2012. dec. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fapadosnál asszem nem vihetsz fel, de a nem fapadosokon úgy volt nekem mindig, hogy "carry-ons: 1 luggage and 1 personal item" - és így fel lehetett vinni mindkettőt.
2012. dec. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a két kisebb táska együttesen belefér a keretbe, akkor meg tudod oldani. Viszel egy nagyobb bevásárló táskát és abba beleteszed mindkettőt a kapunál. De bele kell férnie a keretbe. Utána a gépen nyugodtan kiveheted, már senkit se fog érdekelni.
2012. dec. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!