Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » A repülőre hány darab kézipogg...

A repülőre hány darab kézipoggyász vihető fel?

Figyelt kérdés
Fényképezőgép táskáját is vinném magammal, de ha belerakom a bőröndbe akkor nagyon sok helyet foglal el. (valahogy így kell elképzelni a táskát: [link] )
2012. febr. 13. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
1fő 1db kézipoggyász
2012. febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1 Darab sajnos.

És inkább ne is kíséretezz vele, hogy hátha felengedik, mert én már láttam pórul járni embereket.

Ha rossz napja van annak aki az ajtónál áll, akkor jajajj....,nagyon genyók tudnak lenni!


Nekem is hasonló fényképező táskám volt, sok helyet foglalt, én sem vittem fel magammal.

A fényképezőgép ment bele egy nagy zokniba és bele a kézibe, a táska meg irány a feladott poggyászba.


Üdv.

2012. febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Talalgatas es tippek helyett kerdezd meg a legitarsasagot, az a legbiztosabb.

USAba utazashoz eddig nekunk mindig engedtek egy kezipoggyaszt (kis gurulos borond) meg egy masik taskat, peldaul egy noi retikul vagy ferfi aktataska, vagy laptop taska - mindezt per fo. Vagyis nalam volt egy gurulos kisborond, meg egy szinte ugyanilyen Canon taska mint a tied. Amikor a laptopot hoztam, akkor laptop taska volt nalam, a fenykepezot otthon hagytam, plusz a gurulos kisborond (vagy hatizsak).

2012. febr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! reméltem hogy engedik, de inkább nem próbálkozok, nem akarom hogy emiatt nem vihetem magammal.
2012. febr. 15. 16:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem Washingtonban még a mérethelyes kézipoggyászt is elvették a United Express gépén - a feka szerint helyhiány miatt fel kellett adnom.Pénzt nem kértek érte és kiszálláskor vissza is adták -egyébként pl. az USA belföldi járatainak nagy részén egyetlen kézipoggyászt sem vihetsz fel ingyen már-ha nemzetközi járattal jössz,akkor egyet engednek
2012. febr. 16. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Klm-mel megyek washington-ba és megnéztem a klm honlapját ( [link] ) és itt van egy táblázat a kézipoggyászokról. Azt írja (number & dimensions) hogy egy darab vihető fel, de a permitted accesorries-nél meg írja hogy 1 a következők közül: kézitáska, aktatáska, laptoptáska...

Na és most ezeknek benne kell lenniük a kézipoggyászban vagy amellett felvihetőek?

2012. febr. 16. 18:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Vanguard Vojo 22 táskáról mi a tapasztalat, mint kézipoggyászról?
2015. febr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!