Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Valaki jart már Laganasba?...

Sunhine kérdése:

Valaki jart már Laganasba? érdekelne minden ezzel kapcsolatos információ.

Figyelt kérdés
Draga-e ?
2012. dec. 10. 11:56
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Tavaly nyáron Zakynthoson dolgoztam, voltam párszor Laganasban.

Ha nagyonnagyon szeretsz bulizni, akkor ajánlom csak!

Laganas egy nagyon hosszú, széles út, aminek mindkét oldalán diszkók, bárok, sztriptízbárok, kaszinkók, boltok vannak. Mivel hatalmas az éjszakai élet, alidni nem igen lehet az utcára néző hotelszobákban - bár ezek inkább mellékutcákban vannak.

Ez a hosszú széles út egészen a tengerpartig vezet, ami viszont nagyon kellemes, homokos - aprókavicsos és mivel éjszaka mindenki bulizik, általában délutánig elő sem jönnek az emberek, így nincs nagy nyüzsi a tengerparton!

Laganas az angol turisták központi helye Zakynthoson, szóval az árak hozzájuk vannak igazítva! Kb. olyan drágák a dolgok, mint itthon egy budai boltban, de ha kigyalogolsz a "város" széléig, ott olcsóbb minden...

Én Alykanasban laktam, Laganas partja szebb, viszont Alykanas falu hangulatosabb volt szerintem.

Nem akartok inkább Alykanas-ba jönni? ;)

Lenne egy jófej animátorotok, aki úgy ismeri a szigetet, mint a tenyerét! ;)))

2013. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi az infot és az ajánlatodat még átgondoljuk :)
2013. jan. 11. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!