Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 20 kg bőröndbe és 10 kg...

20 kg bőröndbe és 10 kg kézipoggyászba belefér fél évre elegendő cucc?

Figyelt kérdés
Többségében tavaszi/nyári ruhák (sok ruhám van :S), laptop, fényképező, kozmetikumok, stb?
2012. dec. 10. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez rajtad múlik, hogy mennyit akarsz vinni meg hogy tudod összerakni.

Ha másképp nem megy, akkor öltözz fel. Senkit nem érdekel a reptéren (max neked kényelmetlen:)) hogy mennyi ruha van rajtad. Így elég sokat elvihetsz a csomagon felül is :D

2012. dec. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem beleférne :D:D Amúgy meg gondolom mosni tudsz, tehát nem kell sokat vinni.
2012. dec. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 tetro ***** válasza:
100%
Ezt itt senki sem fogja tudni megmondani neked. Nem tudjuk miből mennyit viszel. A fotós cuccod lehet 20kiló is akár. Pakolj össze, mérd le, ha nem fér bele, vegyél pluszba egy bőröndjegyet.
2012. dec. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Nekem egy hetre 23kg borond meg egy 7kg kezipoggyasz volt....
2012. dec. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sztem bele fogok, de ha mégse.. Kb mennyibe kerül hozzáadni még egy bőröndöt?
2012. dec. 10. 15:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. dec. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Érdekes, hogy 0 százalékban volt hasznos a válaszom.... Aki pakolt mar bőröndöt, az tudja, hogy a ruháknak, cipoknek van súlya, a kozmetikum se levegőből van, de nem baj....
2012. dec. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A megoldás egyszerű, csak 500 eurósokat pakolsz, és akkor az életed végéig elegendő cucc be van pakolva. Amúgy ez rajtad múlik, mit mennyire tartasz fontosnak, mert ha te neked az a mániád, hogy 10 pár bakancs kell hogy legyen nálad, akkor nyilván nem fogsz beférni.
2012. dec. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

6-od vagyok, tapasztalatból írtam, hogy NORMÁL esetben nem elég ennyi, főleg egy nőnek. Még akkor sem, ha kozmetikumokat, tisztálkodószereket nem viszel.

Kézipoggyászba max. a kistáskád, pénztárca, laptop plusz néhány kisebb dolog fér, szóval ide ruhát már nem lehet pakolni. 3-4 pár cipőt + papucsot mindenképp viszel, már ez elfoglal egy csomó helyet a bőröndben. Hiába tavaszra/nyárra mész, mindenképp kell vinned melegebb dolgokat is, ezek is elfoglalnak egy csomó helyet. Általában ezek mellé még jön a hajszárító, epilátor stb.

2012. dec. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én senkit nem pontoztam se le, se fel. Szerintem bele fogok férni. Bakancs? Azt nem hordok, pláne nem nyáron. :) Köszönöm a válaszokat.
2012. dec. 10. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!